Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a vételt az autó? (lent)

Megéri a vételt az autó? (lent)

Figyelt kérdés

4 hónapja van meg a jogsim B kategóriára, és szeretnék venni egy autót amin lehet gyakorolgatni és rutint szerezni, ki is néztem egy Golf II autót

link: [link]


Szerintetek megéri ez az autót megvennem vagy nézzek más Golf II-et vagy egy más milyen autót?

És ha valaki tud ajánlani egyet akkor az linkelje az oldalt.

Előre is köszönöm!


2012. márc. 4. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri, arra amire neked kell bőven jó. Esetleg még a suzuki swift is megéri persze a régi fajta, az oké hogy papír autó de motorilag nincs rá panasz, nem eszik sokat, jól megy. Alkatrészt meg minden sarki bontóban találsz szinte 0 pénzért. A karbantartása könnyű, gyakorlásra meg bőven jó. Esetleg még ott van az opel astra is a régebbi fajta, kicsivel drágább meg komolyabb ugyan, már amelyik persze, de ahhoz is szinte olcsón kapsz bontott alkatrészt. Amit belinkeltél ide lehet hogy célszerűbb lenne egy másfajtát is nézned így fényképről nehéz megmondani hogy pontosan milyen állapotban van motorilag, nem tűnik rossznak, de a hibák zöme csak akkor derül ki ha látod élőben. Vásárlás előtt mindenképp vigyél magaddal egy hozzáértőt is mert 2 szem többet lát és ha nem szeretnél még plusz 10 ezreket rákölteni javításra akkor célszerű ha viszel egy hozzáértőt. Én sok embertől hallottam már azt hogy ha autót akar venni az ember mindig többet nézzen ki.
2012. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolgatni jó. De az ilyen kocsiknál sosem tudni, mikor robban le.
2012. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Én azt mondanám, hogy gyűjts még.. Ez egy ócska vacak, egy roncs. Valóban bármikor leállhat alattad. Hogy miért mondom ezt? Csak rá kell nézni. Egy forintot se adnék érte, de ha jobban belegondolok ingyen sem kéne! De hogy tanáccsal is szolgáljak, hát ennél alább nem adnám a helyedben: [link]
2012. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég.. és ennek nemrég lett műszakija. Ha nem szeretnél fokozott fejfájást az állandó kiadások miatt, akkor gyűjts. Erre nem jó ránézni sem. Szerintem ne vegyél golfot, mert ilyen árban ennél jobbat nem fogsz találni, csak papír nélkülit vagy külföldi papírost. Inkább egy Fiat Tipo, Uno, 150 körül már egy ennél 2 jobb állapotút kapsz, szintén 2 év műszakival, akár még dízelest is.
2012. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elég szakadt verda. ennyit sztem nem ér. megnézni ingyen van, mindenképp vigyél magaddal egy megbízható szerelőt, vagy havert, aki ért a kocsikhoz.


ahogy az egyik előző válaszoló mondta, inkább egy 96-98 körüli swiftet kéne venned, nagyon alacsony a fenntartási költsége, és azért lehet vele zúzni.

az oktatóm mindig azt mondja, hogy csak tankolni kell bele, és kimegy a világból is :) ha végre meglesz a jogsim és a pénzem, akkor tuti, hogy az első autóm suzi lesz, az sem érdekel, ha valaki lenéz miatta, nekem fontos, hogy ne én legyek az autóért, hanem ő legyen értem.

2012. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy F astrával jobban jársz...

Ezek kettes golfok már múzeumba valók. Ez az igazság!

2012. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az F astrák azok nem... :D Inkább gyújts ,és vegyél egy golf 3-ast.
2012. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!