Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a Suzuki Ignis?...

Milyen autó a Suzuki Ignis? Megéri az árát? Kategórián belül jó?

Figyelt kérdés
Konkrét véleményt, tapasztalatot kérek, ne csak úgy vaktában beleszólást, köszönöm :)

2012. febr. 13. 20:11
1 2 3 4
 1/33 pagan ***** válasza:
88%
nekünk volt egy,nem volt semmi baj vele,93 le már alapból,de a megjelenése elég kiábrándító,de ettől függetlenül jó családi járgány
2012. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Egyik csoporttársam folyamatosan azzal hoz és visz minket fősulira. Az övé egy 1,5-ös, automata váltós, de attól független elég fapados még ez is. Az ajtót mikor bezárom, kb olyan érzésem van, mintha egy kartondobozt zártam volna be! Elég fapados a kényelme is. Persze tudom, motorikusan zsír, meg minden, de nekem nem kéne. Elnézést minden fantól. :D
2012. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 pagan ***** válasza:
36%
ez az igazság, bővebben kifejtve:)
2012. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Ha Suzuki vásárlása mellett döntenék, akkor egy SX4-et, abból is kapcsolható összkerék-meghajtásút, vagy pedig egy Vitara lenne a cél.
2012. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
igen, az összkerék-hajtás tényleg fontos...
2012. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Nekem Ignisem van, nincs vele gondom. De pénzem sincs. Így viszont tökéletes. Gond nélkül elvisz A-ból B-be, javíttatni eddig (2007 óta), csak a karbantartó szervizre költöttem (üzemanyagok, fék, gyertya). Fogyasztása a kategóriában szerintem jó.

Kollégám viszont a Toyota Yarisra esküszik. Hasonló árkategória, felszereltsége nagyon jó, s arra sem kell sokat költeni, viszont csinosabb, kényelemesebb.

2012. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%

Olcsó, kis fogyasztású, a kopó alkatrészeken kívül nem nagyon megy benne tönkre semmi, ha mégis, akkor fillérekből javítható. Az első Swiftekhez képest nagyon jó a kasztni tartása (értsd: ütközéskor nem roppan össze egyből, hanem jól véd - volt csajom Wagon R+al 110el fejreállt egy árokban, karcolás nélkül kiszállt - azóta Ignise van: a kettő ugyanaz, csak hosszabb a padlólemez, meg más a dizájn.).

A forma elég elkeserítő, meg hát tucatautó lévén kitűnni vele nem fogsz a tömegből. Tuningolásra sem való.

Viszont olcsó, kis fogyasztású, ha kell játékos ezzel a motorkínálattal, és viszonylag kényelmes is (mondjuk egy Corsához képest). A hátsó üléssornál pici a hely, de mondjuk ne vessük össze egy Passattal..

2012. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Hoszzú távon még nem mentem Ignissel, és nem is vezettem még soha.

Egyszer vittek egy állandó összkerekessel, a legszenbetűnőbb a hang volt. Kerregett, dübörgött végig, ha családi autónak kell, ne "négykerekest" vegyél.

2012. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
nekünk a tanműhelyben van egy, afféle tanulóautó... átnéztem már a-tól z-ig, szerintem olyan egyszerű mint egy faék, ha javításról van szó. Használatról sajnos nincs tapasztalatom.
2012. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Hát a kényelmet a hasonló árú és kategóriájú autókéval vetném össze, a jobban felszereltek tetszenek. Mondjuk egy ilyen:

[link]

Gáz hogy tetszik egy Suzi?:D

2012. febr. 14. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!