Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 27. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A Golf III mint autó jó, kép alapján ez a példány szép is, de hogy állapotra milyen azt csak akkor tudod meg ha jól átnézegetitek
2012. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
HA valóban jó állapotban van, és még tudnék vagy 50ezret lealkudni az árból, akkor sztem elég jó vétel lenne nem? Városba cirkálni meg elég egy 75Le-s motor
2012. febr. 27. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez alapjába véve jó autónak számít. Szerintem most is megéri az árát, persze ha tudod hogy motorilag milyen állapotban van mennyire működnek jól a dolgok. Mert odáig oké hogy szépen néz ki de lehetnek belsőm hibái is amiket lehet csak otthon fogod észrevenni és akkor még rá fizetés lesz. Hazsnáltautó vásárlásnál célszerű vagyis erősen ajánlott szakembert vinned oda aki átnézné neked.
2012. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy fapados szar lemosva és agyon szilikonozva. 300 max.

Ilyennel járok.

2012. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A hármas golfok nagyon strapabíró kocsik.

A vásárláshoz érdemes vinned egy hozzáértőt magaddal mivel sok az elhanyagolt példány.

2012. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért szerintem kapnál kényelmesebb, és fiatalabb kocsit is. Nekem nem kellene.
2012. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! utolsó: pl?
2012. febr. 27. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Vannak Megane-ok, Punto 2-k, Seat Cordoba, meg néhány, öhm... fos? Na mindegy. Azért a feltételek között megadott 2002 kicsit erős, de 5 év az nem semmi különbség. És a fenti típusok sokkal modernebbek is.


Annyiból javítanám ki magam, hogy mióta utoljára foglalkoztam a kérdéssel, az ilyen golfok még 3-400-ért mentek. Most, hogy válság van, minden megér 500 ezret, ami hajlandó reggelente elindulni. Gondolom neked is ezért kell. :)

2012. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah, meg a klímát is betettem a feltételek közé. Igazából az a legnagyobb hiányossága a golfnak, amit linkeltél.
2012. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!