Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T motoron mitől lehet az...

2T motoron mitől lehet az hogy alapjáraton szépen megy, kis gázzal szépen megy viszont ha kicsit több gázt adok neki teljesen erőtlen lesz és le is fullad ha nem engedem vissza a gázkart. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Eddig teljesen jól ment. Aztán elkezdte ezt csinálni.

Subert tűn állítottam. Jobban megy viszont nem egyenletesen. Szinte rángat ha húzom neki a gázt és néha ugyanazt csinálja mint eddig.

Üzemanyagrendszert kipucoltam. Nem lett jobb.


2012. febr. 26. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h elálítodott hisz akkor más tünet is lenne nem csak ez mert állandóan változna a karbid beálítása vagyis fél gáznál egy kis kátyú és már le is álltál vagy felpörög stb stb érted?
2012. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen. Akkor menet közbe észleltem volna a gondot.
2012. febr. 27. 15:12
 13/13 pucuka69 ***** válasza:
jól látod,kedves kédező,kevés benzint kap. Ha teljes gázon nem megy és mikor visszáb engeded kicsit,akkor kevesebb lesz a levegő,kb. ugyanannyi benzinhez. Hogy mitől lett kevesebb a benzin?,ha kipucoltál mindent,akkor csak a benzinszint mehetett el,mint írtad gyanakszol is rá,hogy elállítódott. Ha mégsem,akkor lehet még gyertya vagy előgyújtás probléma is. Majd írd meg mi volt a gond,had tanuljunk belőle.
2012. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!