Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire érdemes '95 ös Audi...

Mennyire érdemes '95 ös Audi A6-ost venni 2.5 TDi 140Le motorral?

Figyelt kérdés
~6-700 000 forint körül
2012. febr. 25. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyiért nem tudom milyen állapotút lehet most kapni, de ha találsz jót mindenképp vedd meg! Nekem '96-os 2.8 benzines van.

Ezek az A6-ok még elpusztíthatatlan tankok, hozzájuk képest a következő generációjú "alumínium hatosok" hisztis balerinák. A 2.5 TDI 5 hengeres adagolós, valószínűleg nagyon sokat futott, de igen tartós motor, ha rendben van tök mindegy mennyi km van benne. Ha 6-os váltóval veszed 6-6,5 literrel könnyedén eljársz. Szerkezetileg nagyon masszív, tartós, ha utánajársz fillérekből szervizelhető. Mindenképp érdemes! Remélem segítettem.

2012. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, igen azt elfelejtettem írni, hogy 6 sebességes váltóval szeretném mindenképp.
2012. febr. 25. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó autók, teljesítmény tartalék van benne bőven pl :



100/A6 : http://www.youtube.com/watch?v=GhT_CsRHV7c&feature=related

2012. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Pont annyira, amennyire bármelyik 17 éves prémiumkategóriás dízel autót. Azaz semennyire. Ezeket az autókat csak szerelemből szabad megvenni, nem azért, mert "megéri". Mind 0-ra le van hajtva, és csak a pénzedet nyeli. Ha nem vagy gazdag (márpedig az autó árából erre merek következtetni) akkor próbálj valami szerényebb autót venni, de fiatalabbat, jobb állapotút.
2012. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
1990-es konstrukcióról van szó, véleményem szerint a W124-es Mercedes mellett az utolsó prémiumautó ami igazából még attól lett "prémium" hogy tartós, megbízható, nem hisztis, nem attól hogy milyen emblémát nyomnak az orrára.
2012. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Szerintem érdemes 2.5 TDI-t venni.Nagyon jó kis gépek,140le pont elég a kasztnihoz.6sebességes váltóval felszereltet vegyél mert kevesebbet fogyaszt bő fél literrel,és kíméli a motort. 6.ba 140 es temponál(autópályán)max 5, 5.5 liter fog neked enni,városba meg olyan 6.5-7 liter között,de ez is lábfüggő ki mennyire rúgatja meg(de gondolom nem szeretnél 300.000FT-os csekket kapni.)Én csak ajánlani tudom az audi,kényelmes,megbízható(ha törődik vele az ember),és szép nagy bálna.5hengeres blokknak van egy fajta hangja(kerregő)de ez alap.140le kb "290nm" szerintem reális.Érdemes megnézni őket.Esetleg még az Audiból az 1.9 TDI 90,vagy 110 lovast is tudom ajánlani.4hengeresek városba eljársz velük 5 literből pályán meg le lehet vinni simán 4,4-5 literre.TDI technika nagyon megbízható! Remélem segítettem a kis "szövegemmel" Jah mellesleg nekem is volt audim 2.5 TDI 6sebességes csak a 100 as kasztni 170 le volt elégé ment.

Sok szerencsét a vásárláshoz Üdv : Z

2012. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!