Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen úton lehet egyáltalán...

Milyen úton lehet egyáltalán ilyen járművekhez jutni?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve, hogy mérnökként lassan végzek s 10 év után sem engedhetek meg magamnak egy komoly sportkocsit, mely gyermekkorom óta kíséri gondolataimat. Külföldi munkavállalásra értem ezt.
2012. febr. 19. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Más meg egész életében dolgozott oszt mégse tud venni egy olcsó kocsit se.Sajnos ez van vagy esetleg próbálj meg többet spórolni ne szórd a pénzt vagy vegyél olyan kocsit ami elérhető a számodra.Én 120.000 ret keresek havonta mégse áll egy BMW a garázsban hanem egy rossz 20 éves autó de csak ezt tudom fent tartani.
2012. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azok az emberek akiknek új típusu van pl. csak egy Porsche Cayenne, azok nem annyit keresnek mint te hanem körül belül 10x többet.
2012. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Még nem vagy mérnök de már 10 éve dolgozol...(Magyarországon vagy külföldön?) Mit dolgozol és mennyit keresel? Konkrétan melyik sportkocsira vágysz?


Külföldi munkavállalásra értem ezt.--> Ezt nem igazán értem...

2012. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mérnöknek készül de még egy ilyen egyszerű kérdést se tud normálisan megfogalmazni :D
2012. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ide vezet, mikor minden hüjéből mérnököt csinálnak. Írni nem tud, de komoly sportkocsi az kéne neki. :o)
2012. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Gépészmérnöknek készülök, külföldön szeretnék elhelyezkedni.Ismerősöm, aki lassan 6 éve kint van, mondta milyen juttatásokra lehet számítani. Még mindig kevés lenne azaz összeg ilyen járművekre.Komolyan mondom érdekes, honnan van ennyi pénzük az embereknek.Nehéz elhinni, hogy tisztességes úton érik el céljaikat.

Álmom egy R8-as Audi, esetleg egy Maserati lenne.

2012. febr. 19. 21:48
 7/20 A kérdező kommentje:
Elnézést a nem megfelelő fogalmazásért. Most végeztem a Cad beadandóval s elég fáradt vagyok. Tudom nem jelent semmiféle kibúvót.
2012. febr. 19. 21:52
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy ilyen autó egyik országban sem az egyszerű mérnökember autója.
2012. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Meg van bocsátva.A többiek is biztosan viccnek szánták.

Amúgy én is mérnöknek készülök és szintén szeretnék majd egy brutál gépet,de azt majd én csinálom magamnak...

Ahhoz,hogy R8-ad vagy Maseratid legyen ahhoz valami olyat kell csinálni,amiről kevesen tudnak.Hogy ilyen verdád legyen és még fejtörést se okozzon a fenntartása,szerintem olyan éves 100 misi jövedelmednek kell hogy legyen.Vagy esetleg összekuporgatsz egy kis lóvét(15-20 millió),abból veszel használtan egy Porschét vagy Ferrarit,Astont és azt letakarva őrizgeted a garázsban és negyedévente mész vele egy kört.Közben aggódsz,mikor lopják el:D

Azt feletsd el,hogy majd becsületes úton meg bla-bla...

A pénzhez nem úgy jutnak az emberek,mit a Kossuth-díjhoz vagy a Nobel-díjhoz.

Ne vedd kioktatásnak,ez csak az én szemléletmódom.Nem vagyok milliomos és nincs véghezvitt stratégiám,ami által hülyére kerestem volna magam.

Amúgy mérnökként nincsenek rossz esélyeid.Ha ügyes vagy szépen mászhatsz fel a ranglétrán és ki tudja...

2012. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az igen :D Egy 40 millás kocsit tuti nem egy csöves gépészmérnök fog vezetni főleg akkor nem ha Magyarországon maradsz!Vegyél egy Suzuki 1.0 ás Swiftet vagy egy 3-as golfot kb az való neked nem egy 420 lóerős erőgép!
2012. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!