Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leggyorsabban hogyan tudnék...

Leggyorsabban hogyan tudnék simsonhoz jutni? Lehet üzemképtelen lepukkant simson is csak a lehető legolcsóbban és s50 vagy 51-es érdekelne!

Figyelt kérdés
Továbbá az is érdekelne, ha veszek pl egy motrot legyen az simson és használni is akarom majd az úton, akkor ugye kell a kötelező épp ezért ugyanúgy adásvételi is kell mint az autónál. Itt mennyit kell fizetni az átírásért? vagy ez hogyan működik? motrot még nem vásároltam!
2010. ápr. 10. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy eladó S51-esem, 40ért viheted, az alatt nem adom.

A segédmotort nem kell átíratni, amikor megvan az adásvételi akkor bemész a biztosítóhoz és kötsz biztosítást rá és ennyi. A biztosítás nem tudom mennyibe kerül mert én nem használom a motort ezért nem is kötöttem rá.

2010. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, semmilyen adásvételi nem kell, elmész érte, és hozod. Nézd meg a www.hasznaltauto.hu -n, a motorok kategóriában, válaszd ki a márkát, a paramétereket, és böngéssz, rengeteg van! Nyárra én is akarok venni egy "Szimót".
2010. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A minap láttam, hogy hirdeti valaki a vaterán. 30000.-
2010. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ADÁSVÉTELI KELL


papírboltban 60 forintért vettem én 2 éve.


csak átiratni nem kell.

Amúgy nem MOTROT hanem MOTORT

Csak utána rakod a "T"-t, a tárgy ragját ;)

2010. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pattanj fel rá nagyjából akármelyik kocsma előtt!Aztán usgyííí!
2010. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20:08

Az ilyen nyelvtani dolgokból sok probléma van, főleg a magyarnál, de am mind a 2 helyes!! Ez ugyan olyan, mint amit itt a gyakorikerdesek.hu-n láttam ahol az volt a kérdés, hogy melyik helyes? epret, vagy epert? Elvileg epert lenne ittis a helyes válasz (nyelvtanilag), de mind a 2 helyes és mindenki az epret írta válasznak, mert általában írásban mindenki így használja. Hibának igazából már az számít, ha j helyett ly-t használok vagy fordítva, stb...

2010. ápr. 10. 23:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Néztem a hasznaltauto.hu-n is, mert ha nézek kocsit, akkor az elején mindig vannak töröttek olcsók és külföldi papirosak... gondoltam hátha van ittis olyan ami üzemképtelen vagy kihasználtsága miatt olcsón eladó, mert nekem szerelgetni kellene, szval ha valaki tudna egyet ilyen feltételek mellett olcsón akkor szóljon!!
2010. ápr. 10. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!