Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy autó...

Mennyibe kerül egy autó átfestése?

Figyelt kérdés
Gondolom ez igen változó. Egy régebbi 1980-90-es kocsira gondoltam.
2012. febr. 19. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát általában igen borsos, 200-300 ezer körül van. Kell hozzá pormentes festőhelység, légszűrős maszk és ruha, kompresszor + festőpisztoly, csiszolópapír, csomó glett, alapozó és festék és lakk. Egy kis szakértelem sem árt, mivel ha rosszul csinálod csúnya lesz. Régebbi autón, trabant, wartburg, lada én csak lefújnám szórópisztollyal.
2012. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha más színre fújod, a forgalmi+törzskönyv csere is esélyes. 12000Ft
2012. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha teljesen átakarod fújni akkor ne fukarkodj a pénzen, a minőséget meg kell fizetni és megéri az árát, ha ezen spórolsz csak ocsmány lesz. Az első hozzászólónak igaza van egy jó fényező 200-300 között megcsinálja, de ha ez sok redukálhatod esetleg úgy az árat ha te szeded le a régi festéket, de bontod szét csutkára

sok sikert:)

2012. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ha átfújod csak be kell menni az okmányirodába és 6000 forintért átírják a színt a forgalmiban és kész
2012. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1972-es oldtimer autómat 170.000 -ből átfújták, gyönyörű lett, ennél olcsóbbat nem találtam.
2012. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én itthon szoktam fújni őket egy kis pisztollyal szabad ég alatt napsütésben aztán ugyan olyan minőségű mint az üzemi. Egy Daewoo Ticot otthon lefújt egy sima buszsofőr amire csak 37ezer forintot költöttek ebben benne volt az alvázvédelem is és a fényezéshez szükséges összes anyag. Tehát ha otthon csinálod szélcsendben akkor olcsóbban kijössz mintha elvinnéd fényezőhöz és mivel a saját autód fújod jobban oda figyelsz minden apró lépésre mint a szakemberek ,és általában szakembert megszégyenítő munkát lehet otthon elérni. Igaz hogy nem égeted rá a festéket de ugyan úgy megszárad 15-20 perc alatt ahogy az üzemben és ugyan olyan kőkeményen rászárad mint az üzemben! És ez csak 40 ropiba kerül nem 130-a végtelenségig
2012. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de úgy gondoltam hogy műhelyben szakemberek :)
2012. febr. 19. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ügyelj, nehogy tűlevelű növény alatt vagy nyárfa virágzáskor csináld :DD
2012. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bajer ***** válasza:
Lada 1300-ra kompletten az egész kaszni számla nélkül nem metál fénnyel 110 000.- és ebben benne van a belső fújás is. Tűzfal, padló, oszlopok, a plafon nincs benne.
2015. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!