Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. mennyibe kerül egy kisebb...

Kb. mennyibe kerül egy kisebb autó, konkrétan Nissan Micra, átfestése?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 05:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány eleme van, de elemenként úgy 30-40ért csinálja egy maszek de ha valami gagyi színt kérsz akkor lehet hogy olcsóbb is. Mindenesetre nagyon nem éri meg. Ha nissan micrád van akkor biztos nincs sok pénzed, szóval... ezt ne vedd személyeskedésnek. Az olyan kocsikat szokták festegetni amikre egyébként is többszázezrek rá vannak költve, pl tuning Opelek meg BMWk.
2009. aug. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én úgy vettem meg, hogy jó lenne átfesteni. Első autóm és nő vagyok, tudod, nekünk fontos a szín. :) Sötétkék színe van, volt egy piros az ugyanilyen volt csak 1100euróval drágább volt. Gondoltam inkább megveszem ezt, mert ebbe automata a klíma, olcsóbb is és majd átfestem. Így volt 7900Euró. Jobb lett volna ha megveszem a másikat? Ha 800-1000Euróból kijön a festés, akkor is jól járok, mert a klíma jobb ebben.

Amúgy pirosra festeném. A rózsaszín nagyon drága lenne?

Köszi a választ!

2009. aug. 19. 05:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 ezerből kijöt ( anyag ) hogy fater festete a 2 es golfom ! kb 6 -7 ezer a festék plusz vetünk szóró gitet meg gletet vagy mit kijavítani a hibákat lecsiszoltik az szevasz.2 nap alat kész lett.Este felé mikor szélcsend volt lefujtuk .Nem egy gyári metál fény de sokan megnézik milyen jó lett.nem az anyag hanem a munkadij a jó .Ha sima festékel csinálod nemrága csak a metál.Honda accordunkra 2 deci metál fény volt 18 ezer .
2009. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te személyes tanács, a piros egy rettenetesen kényes szín, nekem is az van, de csak ez volt, különben azonnal lecserélném. Ha jót akarsz akkor fehérre vagy barack színűre fényezteted, a fehér a legjobb, olcsó, por nem látszik meg rajta, könnyű felpolírozni ha mégis elhasználódik, és legfőbb tulajdonsága hogy nagyságrendekkel hűvösebb nyáron a kocsi, és nem szívja ki a nap, gyakorlatilag ugyanolyan marad a szín. A piros meg kényes minden szempontból, ezeket a vízbázisú festékeket a nap is szívja és megsülsz benne, a klíma meg állandóan mehet, a motort fogja csak vissza. Mellesleg a Micrának nagyon jól is áll a fehér, de szerintem még a mostani is jobb mint a piros.

Ha fehér micrából pattansz ki is ugyanúgy megnéznek, nyugi, pláne ha te viszont piros vagy fekete kosztümbe csomagolod magad, jól fogsz kinézni mellette ;)

2009. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Golfos hülyegyerek meg vezetés helyett legalább írni tanulna meg, ki*aszott tirpák, már pardon. Amit sufniban csinálnak az olyan is, de itt 1. oszt fényezésre hajt a csaj!
2009. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A fehéren én is gondolkodtam, tényleg jó ötlet! A fehér szín szép és elegáns is. Inkább szalonban csinálnám, mert szerintem csak elrontanánk itthon az egészet. És a metál fény alap. :)

2009. aug. 20. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!