Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban engedélyt kell kérni...

Valóban engedélyt kell kérni a közlekedési hatóságnál egy autó átfestése előtt?

Figyelt kérdés
Valóban engedélyt kell kérni a közlekedési hatóságnál egy autó átfestése előtt? Mert mi már átfestettünk egy Lada Samarát, és aki csinálta azt mondta, utána kell az okmányirodában bejelenteni és 6ezer valahány forintért kiállítják az új forgalmit. De most ezt is hallottam, hogy előtte is kérni kellett vna engedélyt, de minek? Sztem is csak a forgalmiban kell átíratni. Az autó már kész, még ezt-azt kell csinálni rajta, hogy tökéletes legyen csak aztán viszik átíratni + műszakiztatni.
2010. aug. 21. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá engedély! Csak egy új forgalmi kell, amiben már az új szín szerepel, ezt az okmányirodában intézed, 6 ezer forintba kerül!
2010. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam. Akkor köszi.
2010. aug. 22. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!