Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2007.12. havi Toyota Avensis...

2007.12. havi Toyota Avensis D4D típusú (1AD FTV 93kW - 126 LE) autóm miért nem indul csak nagyon nehezen hideg motornál?

Figyelt kérdés
A közelmúltban cserélve lett az összes befecskendező, illetve a szakszervíz számítógépes tesztere sem mutatott semmi hibát. A hibajelenség az, hogy ha az autót üzemmelegen állítom le, akkor a reggeli hidegindításnál egy fordításra indul az autó. Ha viszont a kocsit csak félmelegen (kb. 5-10 perc járatás után) állítom le, a reggeli indítás nagyon nehézkes. Az önindítót tekertetni kell akár 1 percig is mire az autó nagynehezen beindul.
2012. febr. 12. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy adagolóssal megkéne nézetni
2012. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tankoltál véletlenül Mol kúton? (komolyan kérdezem)

Nekem már villant fel a chech-engine lámpa a sz.r üzemanyaguk miatt...

2012. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de egyenlőre a szervízben sem tudják mi lehet a baj. Okosan néznek ki a fejükből mert a számítógép sem mutat semmit. Molon meg mindenféle szir-sz.r magánkutakon sohasem tankolok. Az üzemanyag szűrő is mostanában lett cserélve. Izzítás, akkumulátor, üzemanyag ellátó rendszer állítólag rendben. Úgyhogy tényleg tanácstalan vagyok...
2012. febr. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!