Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Muszaki kérdés okosoknak...

Muszaki kérdés okosoknak fontos aki ért a kocsikhot?

Figyelt kérdés

nos kérdés az ha tényleg tudtok segiteni meg köszönöm szépen!

MITSUBISHI COLT 1.3 as kocsirol van szó kocsi mindig rendbe van tartva szervizelve vagy 7 éve az ismerösömnél van .km 310 000 hang nélkul pörög ,nagyon csendes motorja van ,gyors furge a forgalomban !

................................egy 3 hete kezdte a betegséget ,ha közlekedésben lámpa vagy bárhova ér,és uresbe teszi 10 ből 6 - 7 szer a kocsi leáll magátol. enyhe nagyon gyengén érezhező remegés van motornál ,de alig érezhető .autoszerelő valami filtere gondolt de az totál jó és ki van takaritva és azzota sem jobb ,ő is tanácstalan most autoszerelő létére!

benzin sem ,mert már több kuton volt tankolva nem -e vizezik de semi változás.

nektek volt ilyen már? mi lehet az oka?


2012. febr. 8. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a Peugeot 306-osunk csinált ilyet. A központi elektronika ment tönkre, kb. 200 ezres tétel lett volna alaphangon (6 éve).
2012. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hideg motor a tél miatt. A Suzukim is 1szer 1szer eljátsza. de ha neked ezt nem hideg motornál csinálja akkor nem tudom. (nem vagyok autószerelő, csak tippelek, segíteni akartam ötlettel.)
2012. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem hideg motornál csinálja...meleg motor forgalomban ,mikor lámpa vagy uresbe kell tenni .10ből 6 7 szer eljátsza érdekes nem mindig teszi ezt?
2012. febr. 8. 09:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Nos, én nem értek a Mitsukhoz, de ez nem alapjárati motor probléma? Nagyon úgy hangzik, h lényegében akkor van baj, amikor a vezérlésnek tartania kéne az alapjáratot...Nekem is volt ilyen bajom, egy takarítás meg is oldotta, de ha nagy gáz van akkor meg új alapjárati motor, azt kész.
2012. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Peugeot-os vagyok

Nekünk is először alapjárati motorra gyanakodtak, de sajnos csere után is fennállt a probléma. Ha neked "csak" az a baj, az jóval olcsóbb. Menj vele minél előbb szerelőhöz, mert ezek a problémák egymás után hozzák a többit.

2012. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet még AC vagy gyújtótrafó is de akár a lambda szonda is gonoszkodhat.
2012. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem rossz az ablakemelő és az a gond.
2012. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
elsökörben csinálj egy fojtoszelepház tisztitást,alapjárati motort féktisztitoval takaritsd át /lehet a sok olajsártol szorul/ és a gyertyákat is érdemes megnézni milyen állapotu/ezt elsönek ajánlanám ,szinéböl lehet következtetni a problémára/
2012. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 1.5-ös Mitsubishi Lancernél volt hasonló jelenség. Alapjárati motort takarították, eredménytelenül. Sajnos ECU-t kellett cserélni,kb 35ezer Ft volt bontottan.
2012. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem Mitsum van. Szóval ,a legnagyobb ész az országban:

mitsuklub.hu ott fórum,majd autódoktor rovat,írj McElek-nek,nagagyon vágja a témát. De én már telefonon is hívtam.

Egyébként Budapest,ahol dolgozik,mindenki csak jót mond róla,6 éve én is!!!!

2012. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!