Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell elindulni kuplunga...

Hogyan kell elindulni kuplungal? A mai tanulóvezetők ennyire pudingok, vagy mi?

Figyelt kérdés

Már több ilyen kérdést olvastam itt.A kérdező itt kér tanácsot,hogy miként kell kezelni a kuplungot elinduláskor.Ha nyomatékos a kocsi és csak csúsztatni kell,akkor fasza.De ha már pörgetni kell a motort az nagyon nehéz és komplikált manőver...


Nekünk,akik még Zsigulin tanultunk vezetni,ez teljesen alap dolog.Az első alkalommal belénk égették az elindulást.Csak nekem furcsa,hogy a sok fiatal rakétatudománynak gondolja az elindulást?


2012. febr. 5. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Rengetek hülye van nálunk ezért..
2012. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Most ezért tényleg kiírtál egy kérdést, hogy alázd a többi kérdezőt, akik segítséget kérnek itt?

Elég szánalmas...

2012. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bánomisén ***** válasza:
71%
És neked miben segíthetünk, kérdező?
2012. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kuplungra csak azért van szükség, mert a motornak állandóan forognia kell, nem állhat le mint egy villanymotor. Először a működését kéne megértetni vele, azután már szerintem értené a dolgot.
2012. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

1. Szerintem akik feltették ezt a kérdést azoknak a 95%-a még sosem ült volánnál. Még az autóvezetői tanfolyamot sem kezdték el.


2. Kedves Kérdező (vagy inkább.....) Te egy idióta vagy, már elnézést a kifejezésért. Akárhányszor felraknak egy ilyen kérdést, és ha még nem adtak rá választ akkor én válaszolok. Nem alázom le őket, és nem nagyképűsködök a vezetési tudásommal (pedig lenne mire), és ez lenne a normális. Ehelyett a hozzád hasonló barmoknak a kér százaléka mindig betalál valahova és már indítják a Flame-et.


3. Komolyan, ezt minek kellet kiírni? Feleslegesen terheled a szervert, és feleslegesen dolgoztatod a moderátorokat....

2012. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Ne idegeskedj!nem vetted észre ,hogy itt rengeteg hülye van a fórumon ,így jösz rá,hogy mennyi hülye él valójában.
2012. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

akit megtanítanak rá, az tudja. akit meg nem érdekel, az bénázik.


mi az első órán ezzel kezdtünk.

2012. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdező nem mindenki születik tengely kapcsolóval a lábán! apám el mondta ,hogy kell el indulni az autóval ,másnap el loptam a kocsiját 14 évesen! igazat meg kell vallanom ,hogy a Zsigulimmal én el közlekedem kuplung nélkül is mégsem szólom meg a másik embert, régen sem volt mindenki sztár a kuplung használatából, de most sem! még annyit minket még vezetni tanítottak most meg vizsgázni ,régen nem volt net most meg van!
2012. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog:


Egyrészt régen mivel mindenki Zsigulin tanult, amit a ruszkik csináltak, nem kellett félteni az autót. Az ATI-ban (ha jól tudom) senki sem a saját kocsiját használta, hanem az ATI-ét, szartak rá ha esetleg lesz valami baja. Kisebb volt a forgalom kevesebb autóval, KEVESEBB IDEGBETEGGEL az utakon! Ma ha valaki nem úgy lő ki mint Schumi, már dudálnak is rá, hiába a T betű.


Egy oktató a saját kocsiját viszi a vásárba, félti --> a tanuló sokkal jobban kapja az ívet ha valamit elszúr -> a tanuló fél hogy elront valamit aztán fizethet -> nem meri rendesen vezetni az autót.


Pláne nem úgy hogy ma egy jogsi nagyon drága, több mint egy havi átlag fizu.


Régen is kérdezték volna ha lett volna ilyen lehetőség, de nem volt. Most van, megkérdezik. De nem értem miért zavar ez téged.


A másik hogy régen ténleg csak azok mentek el tanfolyamra akiket valóban érdekelt. Ma viszont már szinte mindenhol alapkövetelmény, sokan csak kényszerből csinálják, "mert kell".

2012. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te meg, kedves kérdező, már a negyedik szavadban helyesírási hibát vétettél.

Körülbelül ennyi a válaszom a felvetésedre.

2012. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!