Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elso autonak milyet?

Elso autonak milyet?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok -4 honapos jogsival -fiu

keret 700.000


2012. febr. 2. 22:31
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

az auto csak nekem kellene (egyedul lennek, esetleg baratnom)csomag nem sok , napi 20km varosban is


esetleg ford fiesta 2000 koruli?

2012. febr. 3. 09:20
 22/31 anonim válasza:
vw golf 3 1.4 1.6
2012. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

ha fiú vagy, ne vegyél corsat. nagyon nőies autó, és még kicsi is.

az a linkelt sötétkék astra sztem jobban néz ki, illik egy fiatal sráchoz.


mondjuk nekem ingyen sem kéne opel. :P


a fiestákat jobban ajánlom, de ha nem vagy túl sznob, akkor egy 1.3as suzukit is megreszkíroznék a helyedben.

2012. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, akkor toldj még hozzá 1-2 százast, és vegyél egy 2005-ös Suzukit! Nagyon megbízható autók, és nem mindegy, hogy 2001-es vagy 2005-ös autód van. Hosszú távon sokkal jobban megéri. Arról nem is beszélve, hogy messze-messze jobb a Suzuki 1.3-as motorja, mint az Opelban bármelyik.
2012. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ilyesmit vennék mindenképp. Várnék pár hónapot, hogy legyen rá pénz:

[link]

2012. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Jó az új Swift, de ha esetleg megnyomja, vagy más baja lesz , akkor egy B Corsát, vagy bármilyen régebbi autót gombokért rendbe lehet tetetni, egy új Swiftnél azért húzósabb összeg, ugyanez igaz az időszakos karbantartásra is. Amúgy ajánlom [link] ezt az oldalt, 1400forintért le lehet informálni hogy mit veszel, [link] <- például az ilyenek miatt.
2012. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Suzukihoz ugyanúgy vannak bontott cuccok, nem hinném, hogy sokkal komolyabb összeg lenne a javítása. Mindenképpen azt ajánlanám.

Mielőtt elfogultnak tartanátok: Renaultom van, és meg vagyok vele elégedve:)

2012. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Bonyolultabb technika=több hibalehetőség, ez sajnos már nem olyan mint a régi swift. Drágábbak hozzá a bontott alkatrészek is, meg mégiscsak kevésbé féltesz egy tizenx éves autót mint egy 5-6éveset, méh ha "csak" egy Suzuki is. Egyébként nekem BMW-m van , '86os 325i, romról építettem újjá, de régi swifttel kezdtem én is. :)
2012. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha ígyen nézzük a fiathoz a legolcsóbb az alkatrész, viszont ....
2012. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

ez a felso keretem

mert szeretnek meg tovabb tanulni, a corsa nekem egy megfizetheto auto, csak meg nm tudom hogy milyen motorral, mert konkretata senki sem irt, en az 1,2L motorrol azt hallodtam hogy eleg alap motor sokat eszik, es a kuplung valto nem az igazi inkabb 1L, de minden kepp a 98+ gondoltam olcsok az alkatreszek, biztositas, adok, es tenyleg ha az auto rendben van, van szerviz konyv szamlak, nem rozsdas jol nez ki, igazi ilyenre is vagyom, nem egy lepukkantra.

2012. febr. 3. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!