Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek első...

Milyen autót vegyek első autónak? Max 8 ezer euro. (2és fél milla)

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Opel Astra H-t ajánlom erősen, esetleg Golf V
2012. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
golf, vagy ford
2012. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Trabant vagy kispolák, és még marad is amit rá költhetsz
2012. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
milyen szempontokat kéne figyelembe vennünk? mert sok autó van, de ha mondasz pár szempontot hogy milyet szeretnél, sokkal jobbakat tudnánk mondani.
2012. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ennyiből én egy jól felszerelt Ford Focust vennék.Bár nem írtál le fontos szempontokat pl.Benzin vagy dízel?Mekkora motorral?Hol használnád főleg?De pl. ez jónak tűnik:


[link]


vagy ez: [link]


És még pénzed is maradna.

2012. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sztrádára? Városba? Egyedül? Családdal? Áru szállításra? Hosszú utakra? Mennyit használnád évente és milyen hosszú távra kéne?


Enélkül csak baromságokat lehet írni.

2012. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mivel nem kis summa :D ezért szerintem használd a bővített keresőket, és pl. 2003-tól, érvényes okmányokkal, normál állapot és benyomod a különböző extrákat amit gondoltál, és kiválasztod azt amelyik tetszik ;)

Bocsi, csak ezt tudom ajánlani, mivel nincs semmi kritérium és ebben az összegben nagy a választék...

2012. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hogy tudtál ilyen hülye kérdést kiirni?

azt sem tudjuk milyen korosztályba tartozol stb..

2012. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 ezer eurót írtál, Magyarországon vagy külföldön vennéd az autót, melyik országban? Mire? Mik az elvárásaid? Milyen autóval vannak tapasztalataid?
2012. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
19 éves,nem nagyok az elvárások,ne legyen rozsdáz,ne legyen öreg,benzines legyen,eddig peugeot-ot vagy opel-t vezettem,max 3.0-s motor,alfa romeo-hoz mit szóltok?
2012. jan. 30. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!