Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Audi A8 jó lesz?...

Első autónak Audi A8 jó lesz? Nem eszik sokat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, tegnap kaptam meg a jogsim, van 800 ezrem autóra, és ezt néztem ki:


[link]


Ha nem nyomom neki, akkor városban 6 literrel el lehet járni vele ugye? A fenntartási költségei nem lehetnek magasak, hiszen egy német autó, ráadásul Audi, ezek sosem romlanak el. Felhívtam a tulaját, svájci orvos házaspáré volt az autó, és nem volt törve, sőt, még a km-t is előre tekerték, mert megtérítette nekik a kórház, így csak kb. 80 ezer van benne, szal nagyon megkímélt. Nem is értem, hogy a hülye haverjaim miért járnak ennyi pénzért Opel Astrával, mindig ki szoktam röhögni őket.

Még valami: tuningolni mennyire lehet ezt? Nem tudom mennyire viszi ez a motor ezt a kasztnit.

A 800 ezer mellé, van 200 ezrem, ezt hifire, meg sportkipufogóra költöm. A tuning később jöhet!


2012. jan. 25. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

6 literes fogyasztás egy ekkora böhöm autóval? Hol élsz te?


Fogyasztás:


Városban: cca. 15-17 liter


Autópályán: cca. 12 liter

2012. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc??
2012. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ez fake
2012. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

eljár 6literrel ha óvatos vagy /40km-en :D /



Epic fail

2012. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a nevetséges, nem az astrás haverjaid...
2012. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tudok elképzelni:


1: Direkt úgy írtad ki a kamu kérdést, hogy egyértelmű legyen, hogy kamu. Ebben nem értem a rációt, mert akkor túlozhattál volna jobban is.


2: Nem akartad, hogy látszódjon a kérdéseden, hogy kamu. Ekkor viszont sokkal kevesebbet kellett volna túlozni.


Bárhogy is, ez most nem sikerült sajnos.

Okosabb vagy te ennél, gyakorolj még kicsit. Menni fog!

2012. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hülye vagy? 17 évesen ennyi ésszel... egyrészt 4.2 benzines vagy 15 litert eszik. másrészt autóval csak a kis gnóm gyerekes nyomorékok menőznek. szánalmas vagy. kis köcsög
2012. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A Humor kategória pár sorral lejjebb van...

(bár tény, hogy a stílusparódia igen jól sikerült, be is írok egy ceruzás kisötöst zölddel :-)

2012. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

Úr isten... Van aki nem látja a humort e mögött a kérdés mögött és komolyan veszi?


Jesszus, ennyi humorérzék azért szorulhatott volna belétek :)

2012. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem jó lett volna ez első kocsinak: atutomata, (én szarul váltok,) bírja a földutat, tudtam volna speciális személyszálításra használni, akkor mai brutto 500.000 volt a fizetésem abból fenn tudtam volna tartani, egy csomó km-ert el lehet vele költségelni . Akkor szívod meg ha gyorsan vagy piásan vezeted...
2012. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!