Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Audi A8 jó lesz?...

Első autónak Audi A8 jó lesz? Nem eszik sokat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, tegnap kaptam meg a jogsim, van 800 ezrem autóra, és ezt néztem ki:


[link]


Ha nem nyomom neki, akkor városban 6 literrel el lehet járni vele ugye? A fenntartási költségei nem lehetnek magasak, hiszen egy német autó, ráadásul Audi, ezek sosem romlanak el. Felhívtam a tulaját, svájci orvos házaspáré volt az autó, és nem volt törve, sőt, még a km-t is előre tekerték, mert megtérítette nekik a kórház, így csak kb. 80 ezer van benne, szal nagyon megkímélt. Nem is értem, hogy a hülye haverjaim miért járnak ennyi pénzért Opel Astrával, mindig ki szoktam röhögni őket.

Még valami: tuningolni mennyire lehet ezt? Nem tudom mennyire viszi ez a motor ezt a kasztnit.

A 800 ezer mellé, van 200 ezrem, ezt hifire, meg sportkipufogóra költöm. A tuning később jöhet!


2012. jan. 25. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kicsi egy 17 évesnek. Egy friss jogsisnak kellene legyen annyi önérzete, hogy egy ilyen kicsi motorral szerelt, erőtlen valamibe bele se ül. Max. hátra ha viszik, akkor is duzzogva. :)

A 200k-t okosan oszd ám be. Meg kell venni a legnagyobb hangszórókat meg a legnagyobb elérhető kondenzátort, utána a gagyi erősítőt meg a még gagyibb fejegységet. Úgyse a minőség számít, hanem hogy lehessen látni ahogy horpad a csomagtérfedél a basszustól. Meg hogy ciripeljen a rendszámtábla.

2012. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az audi A8 nem tuningolásra való autó.Arra vegyél Opel Calibrát , Mitsu Eclipset.Az A8 egy elegáns autó., nem ilyen dolgokra való amikre te szeretnéd használni.A 6 literes átlagos akkor sem tudná ez az autó ha dízel lenne ,mivel ez felső-kategóriás autó ez látszik a súlyán , méretén és a motorján.Szerintem felejtsd el és vegyél egy sportos autót , majd akkor vegyél audit ha megkomolyodsz.
2012. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
de az olyan menő hogy friss jogsival a8al majmol és töri össze magát
2012. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy viccnek szánta a kérdező ezt a kérdést:DHát ennyire hülye ember szerintem nincs.
2012. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

Ezt azert Birom hogy Fake meg sattobi :) Csak egyet felejt ki mindenki es ezt egy stilusos kis tortenettel abrazolom:

Az onkormanyzat Diplomas es Tanult emberei felvetettek hogy azon vendeglato helyek melyek rendelkeznek kulso gazfutessel ami a vendeget melegiti, azok adozzanak utanna eves szinten igy az onkormanyzat tud takarokat venni azon vendeglato helyekre melyeken nincs ilyen melegites kiepitve, igy buzditva az energiatakarekossagra.

Csak egy a vicc: A takarot minden vendeg utan mosni kellene hogy ne legyen egeszsegugyi koczkazata ami nem kis energia es vizpazarlas. Es ezt Komolyan gondoltak.

Na ezek utan meg mindig Fake? Szerintem ez egy jomodu tanult csalad Sarja aki valoszinuleg kituno Diplomaval vegzi el a Gazdasagi szakot.

2012. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is fake, de azért válaszolok.


Kezdő ezetőnek nem való ilyen nagy köbcentis autó! Elégedjen meg egy 1.4 max 1-6-sal! Ha jól tudom Olaszországban így is van, hogy 1 évig nem vezethet 1.4-esnél ngyobbat. Ezzel elkezdenél menőzni, az lenne a vége, hogy elba látzol valamit, aztán valaki meghal. lehet, hogy te, lehet, hogy a melletted ülő, lehet, hogy egy ártatlan, aki csak arra jár. Ha mégi megennéd, a gatyád is rámenne a fenntartására, kivéve ha nem vagy milliomos. A fogyasztása 14-15 liter, a biztosítás is Q magas lenne (szerintem simán 60 000 Ft/ év vagy több!) mivel kezdő vezető-nagy cm3 szóval az Astra-s haverjaid legalább belegondoltak ebbe és az így megspórolt pénzt inkább beletöltik a tankba és mennek csajozni, vagy tuningolják a kocsit, neked meg otthon állna, mivel nem tudnád fizetni a fenntartását. Szép szép az A8, de nem neked való!

2012. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
szerintem hibatlan első autónak.....ne halgass azokra akik mást mondanak.....bár én inkabb audi s8-ast vennek....az meg kevesebbet eszik....olyan 5-5.5-ből kijon varosban.......a fenntartasi költsée vicc.hiszen alig 400-500 lóerős egy ilyen kocsi,tehat az adó semmi ra,a biztositas szinten,hiszen ki köbcenti alig 4-5literes a motorja.....elromlani sosem fog mert audi,de ha megis olyan mint a zsiguli hogy minden alkatresz kb 2-3ezer forint hozza es mindig van polcon.......200-bol en is bezeneznem....meg vennek bele a kora-ósan-teszkó tuningharomszögből cuccokat .......meg hello kitty-s rozsaszin üléshuzatot..........egy ilyen s8-as pont van is elado a hasznaltauto.hu-n es raadasul ennek a tulaja garantaltan egy fellábú vak nem dohanyzó kétgyerekes antialkoholista ügyvédnő,aki mindig garazsban tartotta es mindig mindenből a legjobbat adta neki csak 100-as benzint tankolt bele és sose padlozta mindig kimelte.............ja es alig van benne 12000km.........
2012. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze,vedd meg! 2 hét múlva meglesz nekem is a jogsim,kapok apukámtól vagy 1 millát,én is veszek egy A8 at,aztán majd összebeszélünk,valahol találkozunk oké? Aztán majd együtt tuningolunk,együtt megyünk mindenhova! Képzeld el,két tök egyforma autó! De király! :))
2012. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
akik nem veszik észre hogy ez hülyítés legalább olyan b*lfaszok mint a kérdező:DD de azért jót röhögtemn:D "mennyire viszi jól a motor azt a kasznit" LOL
2012. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Jó az a8-as csak sok a fogyasztása nekem is van egy ,de az 2004-es és 16 literrel járok,de az a baj,hogy legtöbbje váltó hibás sajnos az enyémben váltót kelett cserélni triptonic váltó igaz,de akkor is és rossz váltóval pedig 18 litert evett ugyhogy sok szerencsét az a8-asokhoz hátha neked sikerül valami jót kifogni!
2012. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!