Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 1.1 be van központizár?

Trabant 1.1 be van központizár?

Figyelt kérdés
Vagy lehet bele kapni ? Ha igen hol?
2012. jan. 27. 18:01
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:

Utolsó hozzászóló eggyetértek veled!Nekem is 4t trabantom van és én is tudtam volna venni helyette egy újabb "menő" autót,de nekem csakazért is trabant kellett, mert nekem nem ciki hanem cuki.Én nem első generációs értelmiségi vagyok aki villogni akar, vagy beilleszkedni a többi "menő"közé.Lehet hogy éppen azért tetszik a trabi mert különc jószág.Mellesleg ennyiért nem kaptam volna más rozsdamentes 27 ezer kilométert futott autót ami sosem hagy ott.A trabantnak egy rákfenéje van hogy szinte lehetetlen épet találni belóle, sok a buheramátrix.Vagy 20 at megnéztem egyik rosszabb volt mint a másik.Egy szerelő haver szállította le nekem ezt,ha ő nem segít, még mindíg keresgélnék :)Aki meg azt mondja hogy 1.3 mas mai autókat nem gyorsulja le,gondolkozzon el, hogy sokkal könnyebb ez az autó mint a mai autók.Biztos van olyan tarbi ami lomha mint állat mert szét van hajtva és 0 benne a kompresszió,de egy kikimélt példány nem lassú.

Szép napot!

2014. febr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!