Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 1.1 be van központizár?

Trabant 1.1 be van központizár?

Figyelt kérdés
Vagy lehet bele kapni ? Ha igen hol?
2012. jan. 27. 18:01
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Az ujj autókat is lazán othagyja és a fogyasztása sem sok. A kötelezőröl és üzembe tartásról nem is beszélve sokkal olcsobb mint egy mai autóé.( És nem telik=re ujra de ez is meg teszi gyakorolni.)
2012. jan. 27. 18:54
 12/41 A kérdező kommentje:
:)))))))))))))))))))))))) Találtam hozzá kp.zárat és még bicska kulcsot is lehet csináltatni. (és ne mondjátok hogy akkor nem hifi re kell költeni de a hifi már rég gyülik már 12 éves korom óta és nagy részét kaptam.)
2012. jan. 27. 18:56
 13/41 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, ez alap. Ilyen is van benne, hogy holttérfigyelő rendszer, 10 lufi, navigáció, bose hifi, adaptív tempomat és had ne soroljam :P
2012. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

De azért még a helyesírást gyakorold!

Mellesleg megnézem, hogy hagysz ott egy sima 1.4-est azzal a Trabantal :D Hány év kell neki 0-100-as gyorsulásra?

2012. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
kedves kerdező.......mindegy hogy egy trabantra mennyit költesz,az akkor is csak egy büdös trabant marad..........az a kocsi hobbi célra való,meg nagy szakertő lehetsz mert aki trabantot ˝épít˝ vagy nem tudom te mit csinálsz vele de egy trabinal az utolsó dolog a zene lenne amire költenék...........de ha találtál bicskakulcsos kp.zárat akkor megnyugodott a kis leelki világom.......vegyel még elektromosan behajló tükröket meg tolatóradart,lejtmenetvezérlőt stb mert ezek is mind nagyon fontosak egy trabantba........az 1.1-es motorod nem tudom mire képes hogy így tudsz vele büntetni hogy mindent lehagysz vele......lattam már épített 1.8t motoros trabit....na az erős......a gyari motorból mit akarsz kihozni???!!!!!??!+5 képzeletbeli lovat egy jó rácsing direkszűrővel meg egy remus matricával a szélvédőn.......
2012. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Meg értem a válaszokat de pontosan tudom mit csinálok. ( be akarom bizonyítani , hogy nem rossz autó) És büszke leszek rá hogy az első autóm egy olyan Trabant volt amit én készítgettem és a Trabant a legjobb lámpától-lámpáig.
2012. jan. 27. 19:58
 17/41 anonim ***** válasza:
Mikor Trabim volt(első autóm)azért tisztában voltam vele,hogy csak egy mások által lenézett szappantarót birtoklok .Nem kergettem hiú ábrándokat és nem akartam csinosítgatni.Amint összegyűlt egy kis lóvém egyből lecseréltem egy kombi Ladára.Akkoriban volt egy ezermester műszaki zseni haverom.Neki volt egy Trabija amit magának tuningolt.Csúcs hifi,el.ablak,táv riasztó.Mindenki rajta röhögött,mert a Trabant már fénykorában is ciki volt.Nem értettük minek költ rá annyit,miért nem vesz egy Ladát vagy egy Skodát.A 90" években még ezek az autók voltak megfizethetőek.
2012. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
A "hejesírásod" alapján a Trabant pont neked való autó, de csak jó hangos (és lehetőleg minél gagyibb!!!) HIFI-vel! Meg mélynyomóval a hátsó ülésen! Had pattogjon a kasztni!
2012. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Igen a bicska-kulcs a legfontosabb a trabiba!!! Úgy kell mint 1 falat kenyér:)))
2012. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákat azért ejtek mert a telefonomon félre nyomom. Meg értem a kommenteket, de ha egy kicsitis tudnátoka Trabantokról meg értenétek engem ha el olvassátok a Trabantok történetét akkor tudjátok az igazat. A Trabantokról csak elhíresztelték hogy rossz autó mert amikor leomlott a fal az egész világ tele lett Trabantokkal és,hogy eltöröljék őket az utakról, GENYASÁGBÓL egy 30 éves Trabanton végezték el a töréstesztet és még azon is jól teljesített hiszen a műanyak karosszéria rugalmasságának és az autó kis súlyának köszönhetően elpattant. Persze nem múlta felül az opelt és a BMW-t de jobbnak bizonyult mint a wartburg és a vw bogár no meg a Polski Fiat amiben az autóvezető saját fejével B@szta ki a szélvédőt. Szóval hiába fikázzátok a Trabantot én büszke leszek rá , hogy ilyen autóm van.
2012. jan. 27. 20:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!