Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 1.1 be van központizár?

Trabant 1.1 be van központizár?

Figyelt kérdés
Vagy lehet bele kapni ? Ha igen hol?
2012. jan. 27. 18:01
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Egyébként is mindenki hibázhat 1szer2szer.
2012. jan. 27. 22:20
 32/41 gomzoli ***** válasza:

mit kell basztatni azert, mert szereti a kocsijat? Mar nem tudsz masba belekötni, mint a pontos j-be?

Megneznem ugy 30-40 ev mulva melyik autoert mennyit adnak a piacon? egy jol megtartott trabiert, vagy a szaros swiftedert?

Nekem is trabi volt az elsö, az raadasul meg ketütemü volt, szivtam vele, mint a torkos borz, de akkor is szerettem, 20 evesen boldog voltam vele, es örültem, hogy van! Mert az enyem volt!

Ja mielött a nyelvtanora jön, beszerzek egy masik billentyüzetet, amin vannak ekezetes betük.

2012. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Pj0tr ***** válasza:
54%

A központi zár kényelmi és nem biztonsági elem. Lényege, hogy az összes zár egyszerre nyitódik vagy záródik. Vagyis lopásvédelmet nem biztosít.

A logikádba belekötnék. Nincs pénzed jobb autóra, de több száz ezres hifi-t azt raksz egy trabantba.

Egyébként el kell járni trabis találkozókra. Akiknek hobbija ők mindent megvalósítanak. Esetleg egy idősebb szaki, aki még a szakmában van és ismeri a trabit is és tudja mi az a központi zár :)

2012. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsóval ha nem több száz ezres hifire meg ilyenekre költenéd a pénzed akkor össze lehetne gyűjteni egy jobb autóra.Nekem amúgy semmi bajom a Trabantal régen nekünk is az volt az első autó csak manapság már nem a legjobb választás.
2012. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Egyik komiba benne van , hogy kaptam a hifit. Köszönöm , hogy van néhány értelmes ember aki mellettem szól.
2012. jan. 28. 10:04
 36/41 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg add el szépen, ha több százezret ér, biztos, hogy sokat kapsz érte. Vegyél valami más autót, a trabantnál bármi jobb.
2012. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Pj0tr egyetértek. Számomra ez összeférhetetlen. Trabant, központi zár, többszázezres hifi. Kitől kaptad? Kaphatnék énis? Olyan jó egyeseknek, trabanttal járnak és csak úgy kapnak egy hifit, ami többet ér mint a kocsijuk. Behuggyozok má.
2012. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Minden kitől azt kaptam : Szülinap ,Karácsony Húsvét....
2012. jan. 29. 09:07
 39/41 anonim ***** válasza:

01-27 20:17

"Amint összegyűlt egy kis lóvém egyből lecseréltem egy kombi Ladára."

Jajj ezen besírtam. xDD


Amugy szerintem zár cserével megoldható mert egyik ismerősömnek is központi záras a Trabija. Suzuki zár van benne. :)

2012. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 NagyDavid válasza:

Ember, micsoda válaszok! Nem értem, aki lada fan, vagy skoda fan, vagy suzuki fan, miért érez késztetést arra, hogy egy trabantos kérdéshez hozzászóljon. Lehet valahol mélyen tanítani, vagy szimplán tapasztalatot megosztani akar, csak az a baj hogy a bunkó, mindent mindenkinél jobban tudó hozzászólásaikból ezt nehéz leszűrni, elfogadni/megfogadni. Javaslom, az ilyenek írjanak a saját márkatársaik által nyitott kérdésekhez, ott biztos hálás olvasókra találnak, és talán érdemben is hozzászólhatnak a feltett kérdésekhez. Pl: miért eszi meg a gatyámat is a ladám? vagy miért rohadnak a ladák úgy mintha trágyából lennének? vagy hogy lehet az 1500 cccm-ből csak 40 és pár lóerőt kihozni?

Az eredeti kérdésre válaszolva direkt trabantba való kpzár nincs, de az univerzális kp-zárak egy kis ügyeskedéssel gond nélkül beszerelhetőek.

És zárásként hadd mondjam el, nem azért van trabantom, mert olyan csóró vagyok, hanem mert szeretem. Lehetne nekem is 10-15 éves "modern", "menő" nyugati autóm. Vicces egyébként az a réteg, aki megveszi a szép "új" kocsit, csak arra sem marad pénze, hogy a kiégett izzót kicseréltesse, vagy az olajat lecseréltesse, mert ugye azoknál már nem működik a csináld magad módszer.

Nem baj, lehet vele villogni a szomszédoknál, meg a rokonság előtt, kívül szép, csak belülről rohad...

2012. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!