Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok egy 18...

Milyen autót ajánlotok egy 18 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

18 vagyok fiú. gondlom ez eddig stimmel :D szeretnék autót az elmúlt 3 évben nyáron nagyon sokat dolgoztam és lett belőle egy kis pénzem meg szüleim is be tudnak segíteni.


Ebből kifolyólag árat nem lövök be amit gondoltok!


Megelőzésképpen, nem nem annyival segítenek be hogy, meglegyen a Mclaren mp4 12c meg a veyron! sőt, BMW re és Mercire se gondoljatok...


Tudom elég tág a kör de mégis! Maradjunk a földhöz ragadva azért! :)


2012. jan. 22. 15:12
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Akik a hondával példálóznak: igen, volt 160 lóerős 1.6, csak azt miért felejtettétek el hozzátenni, hogy ahhoz a 160 lóhoz ki kellett forgatni a világból, és olyankor zabált is mint az állat. A nagy átlagnál bizony az Alfa TS motorjai jóval erősebbek köbcenti/le arányban, de mindezt teszik úgy, hogy közben relative nem zabálnak sokat, és viszonylag nyomatékosak is, már egy szívóbenzineshez képest.


Nem fikázni akarom a Hondát, elismerem én tecnhikailag nagy dolgokat tettek le az asztalra, csak az éremnek két oldala van, illetve a kép így teljes :)

2012. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
@37: hát ja, a 146 és a 75 teljesen más világ, én nem is hasonlítgattam :) viszont a 75-öt, minden külső és belső szépsége ellenére nem ajánlanám első autónak, az fix, míg a 146ot igen :)
2012. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Ja a 120 lovas témához még annyit, hogy ma már persze több gyártó is ér el hasonló eredményeket, de könyörgöm amiről beszélünk az már 15 éve megvolt, és ugye sima utcai széria motorokról beszélünk. Hány gyártónak volt 120 vagy több lovas 1.6-osa? Oké, ott van még a Honda, meg írtátok a Toyotát...és a többiek? :) Tehát valamilyen szinten mégis csak ott voltak ezek a szeren...
2012. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezek jutottak eszembe, biztos voltak mások is.

Én személy szerint hamarabb vennék egy 29 éves Toyotát, mint egy 15 éves Alfát, úgyhogy elismerésnyilvánítást ne várj tőlem. :)

2012. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Én több évig birtokoltam Hondát.Civicel kezdtem,majd jött a Crx és a Prelude.

Nem igaz,hogy a Vti sokat zabált ès szét kellett pörgetni.Simán elment városban 7 liter benzinnel.Azért ez egy 160le.motortól nem rossz.Sőt a civicnek volt egy 1.5 vei változata,amivel 5 liter környékén eljártam és iszonyat jól ment.A Hondánál a teljesítmémy nem ment a fogyasztás rovására.

Az Alfa is egy életérzés biztosan,de én szeretem ha megbizható egy autó és nincs állandóan valami nyűgje.A Hondának akár melyik változatát vezettem soha egyikkel sem volt semmi műszaki problémám.A VTI motor pedig legendás volt arról,hogy nem lehetett szètgyilkolni.

2012. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Az Alfa sem megbízhatatlan, csak divat fikázni.
2012. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
@Jolinar hat en meg hamarabb ugrok a kutba, mint hogy japan autot vegyek (vagy nemetet) :) de ettol meg elismerem, hogy van koztuk jofele...
2012. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

"Nem igaz,hogy a Vti sokat zabált ès szét kellett pörgetni."


hat en egy picit mast hallottam, meghozza vti Honda tulajoktol, de mind1.

2012. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Én is elismerném ha meggyőzne, a jó szándék megvan bennem, már nem egy olasz autót próbáltam ki csak azért, hogy adjak nekik még egy esélyt. Egyik sem nyert. Nagyon sok autót vezettem már, van összehasonlítási alapom (amúgy a németek se nyűgöztek le, az első Focuson és a J Astrán kívül egyik se fogott meg, pedig volt A6/A8 Audihoz és ML Mercihez is szerencsém).
2012. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
@Jolinar hat ja valahogy en is igy vagyok vele...ultem mar Toyotaban, Lexusban, Hondaban, Mazdaban...egyiknel sem ereztem azt, hogy ez most nagyon szar, de penzt nem adnek erte :)
2012. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!