Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözéket ajánlotok...

Milyen öltözéket ajánlotok szilveszterre egy nagyobb termetu 24 éves fiunak?

Figyelt kérdés

inkabb testes,mint kövér (195/110)

Felsore gondoltam,ing-melleny kombinacio,vagy csak ing vagy V nyaku felso,vagy esetleg mas?Esetleg kepet is linkelhettek.Fekete esetleg lila szinekre gondoltam


2011. dec. 21. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez így teljesen okés:)
2011. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért ez már inkább a dundi kategória mint a testes :D Tesóm 195 és izomkolosszus. Őt hívnám testesnek. Amúgy ha van pocakod akkor ilyen testresimulós v nyakas dolgokast nem ajánlok inkább az ing!
2011. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sötétlila vagy sötétkék vékony V nyakú pulcsi (nem vastag horgolt hanem vékony!) ezalá egy féhér környakú póló, ehhez egy fekete kicsit szaténfényű mellény vagy zakó (nem begombolva és nem csillogós hanem ami csak épphogy fénylik) fekete vagy sőtétkék farmer kényelmes cipővel és mehetsz is :)
2011. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!