Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2012-ben ha nincs az embernek...

2012-ben ha nincs az embernek több pénze szégyen egy eredeti fényezésü LADA SAMARA 2109 -t használni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindenki szerint nem égő, szerintem sem, de ha lehet választani melyik autóba száljak be hogy elvigyenek akkor nem a samarába fogok, ahogy más sem. Ezek inkább ilyen lélekerősítő válaszok. Mindenki leszarja hogy mit mond rá a másik ember ( ez egy új divat) viszont mindenkinek ugyanúgy szarul esik, csak nem mutatja ki nehogy a másik ember élvezkedjen rajta.

Büszkén nem fogsz vele megjelenni sehol, viszont mindig lesz mivel menned. 100X többet ér mint a busz.

2012. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
EGYÁLTALÁN NEM SZÉGYEN!!! A mai világban mindenkinek olyan autója van, amit fenn tud tartani, sőt már maga az autó is luxus kategóriától, márkától, évjárattól függetlenül. Azzal az emberrel aki lenézi a másikat, mert nincs 1-2 éves új autója, azzal van a baj! Meg az egész országgal, hogy nem adnak az embernek normális fizetést, amiből sokmindent tudna venni köztük új(újabb) autót.
2012. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kiabálni nem kell....
2012. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Antimod ***** válasza:
90%
Egyébként hihetetlen rongyrázás megy itt, Angliában sokkal több pénz marad az embereknél, ennek ellenére állítom, hogy arányaiban kevesebb a felsőkategóriás gépkocsi, beérik egy Forddal, Vauxhallal.
2012. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amit ha megkarcolnak le is cserélnek.
2012. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A Samara sosem volt szégyen, aki azt mondja, nem tudja, mit hagy ki! Én elmentem vele Dubrovnikig gond nélkül, a mai napig megvan, mert nem volt szívem eladni. Csillogó sötétkék (gyári szín), mindig megnézik az utcán, ha megyek vele :)
2012. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én 20 éves vagyok, s nem szégyellem az 1.5-ös csacsit LPG-vel. :D

Bár igaz, énnekem a nyugatnémetre szánt spoileres verzió van, meg az újabbakban levő műszerfal... 4 év alatt egyszer sem maradtam útszélen, pedig nem szégyellem a gázpedált néha... :)

Ha karbantartod, akkor tényleg jó az, s azért nekem a 20Ft/km sem rossz. :D

2012. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!