Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2012-ben ha nincs az embernek...

2012-ben ha nincs az embernek több pénze szégyen egy eredeti fényezésü LADA SAMARA 2109 -t használni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ne röhögtess már. Szégyen? Azt csak te tudod, hogy neked az-e. Ha használati tárgyként tekintesz a járművedre, akkor miért lenne az? Működik? Megfelel a célnak? Akkor? Persze vannak, akik státuszszimbólumként kezelik az autójukat, akik attól érzik magukat valakinek, hogy milyen autójuk van - na ha ilyen vagy, akkor igen, szégyen.
2012. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát én olyan vok hogy a mai világba örülni fogok ennek a kocsinak egy jó ideig : ) elvisz ahová kell olcsó alkatrész hozzá, nem az én világom a menőzés.
2012. jan. 3. 11:31
 3/17 Antimod ***** válasza:
81%
Szégyen az, ha valakinek BMW-je van, de nincs pénze tankolni bele, így csak áll az udvaron, sőt utcán.
2012. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
az
2012. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Nekem 2009 óta egy Fehér rozsdás ütött kopott 91 es Maruti 800-om van.Fogyasztása max 5 liter biztosítás 1 ÉVRE ADÓVAL EGYÜTT 8800 FORINT és ritkábban is járok benzinkútra mint az előző autómmal/Lada 2105/ alkatrész olcsó A ból a B pontra elvisz.Szerintem nem szégyen ilyennel járni mert mindenki olyan autóval járjon amit fent tud tartani.

Ja és csak az szégyen hogy 2012 ben sajnos sokan még 20 éves roncsokkal járnak mert nincs pénz jobbat venni és az autó luxus cikknek számít még akkor is ha az értéke nem haladja meg a 100.000 forintot!!NA EZ SZÉGYEN!

2012. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyobb szégyen mint vonatot lekésni,buszmegállóban várakozni vagy a szakadó esőben ázni mínuszokban dideregni ...
2012. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne szégyen?

Én egy 16 éves tömeg-swifttel járok, ami eddig 300ezer kilómétert elszaladt csip-csup javításokkal! Sokan lefikázzák, és kérdik, hogy miért nem veszek már egy újabb autót? Mert ez tömegautó, kommersz, nem szép, nem nagy, stb.

Szerintem meg ez a szégyen! Hogy a tárgyakkal kapcsolatban egyre kevésbé szempont az, hogy HASZNÁLHATÓ-E! Kijött egy újabb simizős telefon? Meg kell venni! Az lúzer, aki még gombokat nyomogat!


-Van baja a régi autómnak? Nos, lássuk csak.... 6 év használat alatt (ennyi ideje van nálam) egy gumiharang csere, 4000 ft. Azt hiszem nevetséges. Ha ezt egy új autón kellene elvégezni, akkor a 4-es elé még egy 3-ast oda lehetne tenni.

-Van rajta hitel? Hát, nincs! Nem kell csak azért 30-40 ezreket kidobnom havonta, mert egy másoknak is tetsző új autóval közlekedek!

-Sokat fogyaszt? Öööö. izé.. 5,5-6liter. Nem cipel magán mindenféle extrákkal telilökött 1,5 tonnás kasznit az 1,3-as motor.

Nos, szerintem ami igazán szégyen, az a fogyasztói felfogás, ami nagyon sok emberben él. Képes adósságba verni magát egy-egy ÚJ, trendi tárgy birtoklásáért! Ez a szégyen.

36f

2012. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Antimod ***** válasza:
Utolsó: szerintem is az a lúzer, akivel minden évben meg lehet vetetni az újat ugyanabból a termékből, mert évről-évre megveszi azt a sz@rt, ami úgyis elromlik. :D Még lúzerebb, ha trendiségből teszi. Az ilyennek egyszerűen csak számlát küldenék azzal a közleménnyel, hogy Ide fizetni trendi, és zsebelném a lóvét.
2012. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Most idén 12 éves Seat Cordobaval járok. Van ennél jobb? Van. Kell nekem egy nagyobb? Nem jó a 3ajtós. Elég a 1,6 75LE? Városba simán sajnos így is van fogyasztása 8-9 liter így télen? Van benne extra? Nincs gyári felszereltségű fapad (elektromos ablak 1 lufi a vezetőnek központi zár és gyári kazettás info center oszt csók)

Elvisz A pontból B pontba.


Ne azt nézd milyen öreg meg milyen márka hanem azt hogy legyen műszakilag és sztétikailag rendben.

2012. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Antimod ***** válasza:
Szerintem sokkal égőbb, ha lerohad, és még javíttatni is csak szakszervízben tudod. Még jobb: kiír egy hibát és el sem indul.
2012. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!