Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rak a márkaszerviz 50...

Miért rak a márkaszerviz 50 amperes akkumlátort dízel autóba?

Figyelt kérdés

Vettem egy 1.5dci Renaultot, amiben nem régen cseréltek akkumlátort a márkaszervizben, és az idióták 50 amperes akksit raktak bele, ami akárhonnan is nézzük, de egy benzines autóba való, a dízelt érezhetően lassan tekeri 1-2 napos állás után.

Kérdésem: mi a francért ajánlja fel a hivatalos márkaszerviz egy ilyen aksi beszerelését, ami nem az autóhoz való?


2011. dec. 23. 21:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez az autó és a kerekek műszaki állapotára utalt, nem a típusára. Hidd el, hogy egy Audi is vibrál, ha sz@r gumik vannak rajta. Ki a fene mondta, hogy Thalia? Legyél büszke az Audidra, és tankold is:)
2011. dec. 25. 23:32
 12/12 anonim ***** válasza:

Ki a fene mondta,hogy gumi?

"Egy autó, ami más szerint tökéletes, az én elveim szerint elviselhetetlenül vibrál."

Ebből indult a polémia de akku volt az eredő,gumiról eddig szó sem esett-nem vagy egyszerű eset... :))

A leírt Audi az ABT tuning (270LE)ellenére mindössze 10 liter körüli átlag fogyasztással bír.

Büszke is vagyok rá mert igen boldog karácsonya lett általa a feleségemnek - ezt kapta tőlem ajándékba.

Én egy hatezres Phaetont meg egy 400 lovas Range Rovert tankolok felváltva ezek valóban húsz liter körül hörpölnek -de hát így mulat egy magyar úr!

(A Thalia csak megérzés volt,mert Cliot,Kangoot,Lagunát,Meganet nem olyan gáz leírni.)

Boldogat!

2011. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!