Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóbérlés friss jogsival?

Autóbérlés friss jogsival?

Figyelt kérdés
külföldön szeretnék autót bérelni, hogy lehet ezt úgy, hogy friss jogosítványom van? Franciaországban, vagy környeező országban.
2011. dec. 17. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18, igen.
2011. dec. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy tudom, hogy két éves jogosítvánnyal lehet, csak autót bérelni. Legalábbis Magyarországon így van. Lehet, hogy külföldön más a helyzet, nem tudom.
2011. dec. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Most néztem utána, ha tudsz angolul, akkor az alábbi linken mindent megtalálsz a Francia autóbérléssel kapcsolatban. 20 éves kort be kell töltened és legalább egy éves jogosítvánnyal kell rendelkezned.

A környékbeli országokról is biztosan vannak adatok a neten.


[link]

2011. dec. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően friss jogsival nem lehet külföldön vezetni sem, szóval mi a kérdés? :)
2011. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne lehetne külföldön vezetni? Ha elmúltál 18, oda mész, ahova akarsz.
2011. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hopp, jogos, csak valahogy nekem ez is rémlett a friss jogsis limitálásokra.
2011. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nos nálunk a bérelhető helyeken 90%-osan 1 éve meglévő jogosítvány kell. pár helyen kérnek 2 évet is.

tehát én is érdeklődtem már friss jogsíval emailben bérbeadó vállalkozásoknál. és röviden tömören leírom a választ ami a lényeg amire emlékszem: kezdő friss jogsival rendelkezőknek nem szándékoznak bérbe adni gépjárművet ( 1 évnél fiatalabb jogsinál a vezetők tapasztalansága miatt.

2012. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mondjuk a gyakorlatban baromság jó eséllyel a akkor 1 év múlva fogok vezetni bérelt autót - nemcsak, hogy tapasztalatlanul, hanem még a gyakorlatból is kijövök az alatt az 1 év alatt.
2012. jan. 15. 01:50
 9/11 anonim ***** válasza:

nézd, én 2010 novemberben szereztem meg.

utoljára kb 2 hete vezettem, (gyakorlóvezetés, oktatónál), és sokat nem felejtettem. ), és e kettő idő közt, 1 percet se vezettem.

és sajnos hiába kérsz meg valakit ismit hogy béreljen helyetted, kaució is van 100.000 is lehet.. neked nem adhatja át, sőt másodvezetőnek se jelölhet be, mert olyan friss a jogsid

2012. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnos külföldön is elég szigorúak a bérlési feltételek, hasonlókép mint Mo.-n. lehet még szigorubbak is vannak
2012. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!