Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most mindenki azt fogja...

Most mindenki azt fogja hinni, hogy lehet B jogsival 125ös motort vezetni?

Figyelt kérdés
Pedig csak B jogsi mellé lerakható 7órás vezetés után az A1, ami persze pénzbe is kerül. De szerintem az lesz mint amikor reklámozták,hogy biciklivel be lehet menni az egyirányú utcába forgalommal szembe is(ezt minden biciklis megjegyezte), csak elfelejtették azt is közölni, hogy akkor ha van kiegészítő tábla.
2011. dec. 2. 11:49
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. dec. 2. 11:50
 2/10 anonim ***** válasza:
3 óra elmélet és 2 óra gyakorlat. Utánna elméleti vizsga és 50 perces gyakorlati vizsga. Azért ez mégis kevesebb idő és kevesebb pénz mint ha rendesen A1-re mennél.
2011. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 óra valóban, elírtam!
2011. dec. 2. 12:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze egyszerűbb , mint a régebbi sima A1, de a kérdés,az hogy embereknek az fog eljutni csak a tudatáig , hogy B vel lehet menni 125ös motorral?
2011. dec. 2. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Lesz akinek nem, lesz akinek igen.


Volt 1-2 éve valaki, aki elfogadta az 54000 forintos bankjegyet, akkor ez minden további nélkül megeshet.. :D

2011. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen pedig nem
2011. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogja mindenki azt hinni. Én például nem hiszem, és ezzel meg is dőlt az elmélet, miszerint mindenki azt fogja hinni.
2011. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hohó, én már készítem a 125-ös Mz-met a műszakira, na meg persze majd azt az 5 órát is valamikor el fogom végezni.
2011. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"De szerintem az lesz mint amikor reklámozták,hogy biciklivel be lehet menni az egyirányú utcába forgalommal szembe is(ezt minden biciklis megjegyezte), csak elfelejtették azt is közölni, hogy akkor ha van kiegészítő tábla."


Meg azt is hogy attól függetlenül hogy megengedték még ne közlekedjen az út közepén egy olyan helyen ahol még egy személyautó is alig fér el. De ha már ott megy akkor ne nézzen már olyan arccal mintha ez neki megengedett lenne mert előbb utóbb kiszállok és lecsavarok egy két pofont.

2012. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fafa46 ***** válasza:

Friss info:

www.motorosoktato.hu

2012. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!