Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rátehető autó könnyüfém...

P.Pityu kérdése:

Rátehető autó könnyüfém felnire motorabroncs?

Figyelt kérdés
Motoromra tennék 300 mm széles hátsó gumit, ami jól mutatna egy széles alufelnin.Kérdés, hogy egyezik-e a kétféle perem?
2011. dec. 9. 23:55
 1/10 anonim válasza:
tegyél rá egy traktor gumitaz szebb lenne
2011. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed el gumishoz?Pár száz fornintért kicseréli és ki is centírozza.vagy elküld a halál f aszára :)
2011. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg rámegy. a perem az perem. :D

Vagy ahogy az előző mondja elhajt a halál f*szára!

Haverom öccse csopper bringát épített. Ö rátudta tetetni a speed motor hátsó gumit a kocsifelnire.

2011. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja csak nem szabad nagyon széles felnit választani a mocigumit nemigazán lehet kifelé peremesre tenni mint a kocsiknál.
2011. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

de motorra kocsi alufelnit?Ez nem kokányolás?

Bocsi!

2011. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csupa-csupa magabiztos, szakszerü válasz. :) Nem kokány, nagyon szép lesz. Pont az a lényeg hogy széles felni kell,hogy ne domboritsa vissza a széles gumit a felni.Egyetlen hasznos információ a haver öccse volt. Köszi. Egyébként ha perem az perem akkor felhuzathatnám biciglifelnire is a gumit...:)
2011. dec. 10. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:

De figyussza már!

Milyen motorra megy fel kocsi felni?Ezért írtam a kokányolást.

VAgy ez valami épített csodabogár lessz? :)

2011. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Épített.Olyan nagy kokányokat azért nem szoktam csinálni.Itt látható az általam épített Ural M63. [link]
2011. dec. 11. 00:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Irigy vagyok!!!

Kiváncsi lennék rá hogy olyan gumikkal hogy gurul.Azt tudom hogy az eredeti gumikkal picit élménytelibb.

bakker ilyet kértem a télapótól! :)

És tényleg mennyire megbízható a gép?Mármint elmennél vele nyaralni akár horvátországba is?

Látom azért sok melód van benne,de akkor is milyen kocsifelni megy rá?

A sportszűrőre azért tegyél házat mert esőben szívás úgy hazamotorozni .

Üdv!

2011. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az Ural már a multé, ez egy ujabb projekt. :)

Az Uralt nagyon szerettem, de sajnos egyáltalán nem volt megbizható motorikusan. A feleségem azzal cikizett, hogy mindig csak elfelé megyek hazulról, visszafelé mindig hozni kell.:)

Volt benne munka,fél évig készült.:)

2011. dec. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!