Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszerfal repedését mivel...

Műszerfal repedését mivel tudnám egy szintbe hozni?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami erre kialakított pánt amivel ezt meg lehet oldani?
2011. dec. 9. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
he??? vegyél új műszerfalat
2011. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ha tömegcikk volna akkor valószínűleg nem írtam volna ki ilyen kérdést te agyoniskolázott.
2011. dec. 9. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
"Műszerfal repedését mivel tudnám egy szintbe hozni?" Szintbe hozni? Kalapáccsal! Erre mégis milyen választ vársz? Pánt.. Hmm, vágom mire gondolsz, de én nem tudok ilyesmiről, egyáltalán hogyan sikerült a műszerfalat berepeszteni? Tudtommal az csak balesetkor sérül, viszont akkor az egész autó tropára megy, szóval nem aggódnál a műszerfal miatt. Esetleg ha van rá mód, fényképezd le, jól láthatóan, hogy pontosan milyen jellegű repedés, mekkora, hol található, stb, stb.
2011. dec. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sziloplasztal... De az az igazság hogy újra kéne húzni műbőrrel vagy valami gumis bevonattal.
2011. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy gondolom nagy értelem lehet az első két tanácsadó :P

Látszik hogy én viszem itt a prímet:P :) Gondolom régi autóról van szó és a nap/hő idő hatásaitól elreped a műszerfal borítása. Gondolom itt is ez lehet a probléma.


Előző voltam...


(fiatalok mit értetek ti a régi igazi vasautókhoz??:P :)

2011. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2011. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"fiatalok mit értetek ti a régi igazi vasautókhoz??:P :)"

Igazából én is tizenéves vagyok de a régi autókat szeretem:D

Jobban szeretem én csinálni az autómat mint rábízni másra. Elég nehéz korrekt és lelkiismeretes szerelőt találni ezért szeretem az olyan autót ami nincs tele elektronikával. Ezt viszont megcsináltatnám szívesen de gazdálkodni kell a pénzből. Igen, a napsütés miatt repedt meg a műszerfal és ezt szeretném kijavítani. Viszont hogy ki tudjam fejezni magam szakszerűen, azon még csiszolni kell. Úgy vagyok vele hogy inkább gyakorlatban legyek jó mint "szavakban". Köszi a válaszokat! :)

2011. dec. 10. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:

haver b+, 19 éves kocsim van és kapok hozzá még új alkatrészeket is bőben, de a bontókban meg főleg

rakjál képet + írd, milyen kocsid van ill évjáratot és rögtön kapsz tippeket, hogy nézz alkatrész után


első

2011. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*bőven
2011. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem most lesz 26 éves az autóm, de mint írtam azért szeretném én kijavítani a műszerfalat mivel gazdálkodni kell a pénzből. Látom nehezedre esett elolvasni az előző hozzászólásomat. Nem az volt a kérdés hogy nem-e tudtok másik műszerfalat hanem az, hogy hogyan tudnám én kijavítani. Ha unatkozol ne ide írogass, vagy először olvass aztán b+olj te majom.
2011. dec. 10. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!