Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon megkezdett...

Magyarországon megkezdett jogosítványt (B) lehet folytatni Angliában?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem a B kategóriás jogosítványt és a kresz megvan, rutinon 1x buktam, viszont utána úgy adódott hogy nem volt pénzem és abbahagytam egy időre.

Most viszont januárban ki fogok menni Angliába (dolgozni) és az útiköltséget nem a jogosítványra szeretném költeni.

Hogy olyat lehet hogy folytatom Angliába a jogosítványt?

Vagy ott kell kezdenem egy újat és ezt lemondani?


2011. nov. 27. 00:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

igen mi is úgy számoltuk.

Mert 3an mennénk, 1 haverom már kint van ő a héten kezd el melózni.

Heti 250font a fizetés, de ha betöltöm a 21-et(még fél év kb) akkor ez emelkedni fog kb 2-300fonttal.

És így hogy 3an lennénk egy lakásba(mindenkinek külön szoba stb.) azért jóval kedvezőbb is. 500font körülire számoltuk kb amit félre tudunk majd tenni 1 hónapban.

2011. nov. 28. 21:31
 12/17 A kérdező kommentje:
*az lemaradt hogy a havi fizetés fog emelkedni 2-300font-tal, nem a heti:D
2011. nov. 28. 21:32
 13/17 bánomisén ***** válasza:
Ezt kilogikáztam, nem gondolom, hogy duplájára emelnék a fizetésedet hirtelen, annyira már megismertem Angliát néhány év alatt :-))))
2011. nov. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod hogy a túlóráért mennyi a minimum amit kell hogy fizessenek?
2011. nov. 29. 10:42
 15/17 bánomisén ***** válasza:

Ez teljesen munkahelyfüggő, ahány hely, annyiféle túlóra. Van, ahol nem is fizetnek, hanem le lehet csúsztatni, van, ahol annyi, mint a normál órabér, van, ahol van éjszakai pótlék (nem tudom, mit fogsz itt dolgozni, fogsz-e éjszakázni), van, ahol nincs éjszakai pótlék. Anglia rendkívül sokszínű tud lenni ebből a szempontból is.

Kérdezd majd meg az interjú végén, hogy ott hogy mennek ezek a dolgok.

2011. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én Ausztráliába mentem ki dolgozni és élni is!

Ha hiszitek hanem annó 2008 ban volt nálam 200 ezer ft abból mentem ki!


Meguntam a Magyarországi életet minden kilátástalan volt se munka se pénz se jó élet. :(


Az életem 3 év alatt hatalmasat változott hiszen kint meg van a jó munkám pénzem, és jókat ehetek igatok nem kell nyomorba lennem!


A Magyarokat nagyon szeretem vagyis az embereket szeretem!

De az országot utálom, és a magyarokat sajnálom hogy az ottani állam mit csinál az emberekkel felháborító és el keserítő szerintem mindenki ki fog menni csak idő kérdése mikor. :(


Ezt az állam tette velem is..

Családomtól és mindenkitől elszíkítva de nem bántam meg mert utcán nem fogok élni ha akkor nem lépek hajléktalan lettem volna én is!


Sok sikert mindenkinek és bele kell vágni veszteni való nincs ahogy fentebb írta egy kedves magyar itt sem tejföl az élet az igaz de nem kell gondolkodj azon hopgy most megvegyek e egy tortát vagy ne! :)


Tehát itt azért 5-6 fokkal jobb minden az embereknek van tekintélyük ami sokat számit szerintem! :)

2011. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tasmanian13 válasza:
Na mi a helyzet Corby-ba? 3 hónap elteltével hogy látod a helyzeted?(kérdezőnek)
2012. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!