Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi erről a kocsiról a vélemény...

Mi erről a kocsiról a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2011. nov. 26. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 18:51


Remélem felbasztad magad mialatt azokat a sorokat írtad.. :D Akkor nekem már megérte ;)

2011. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Valahogy ez pont az a kocsi+ár kombináció, ami nekem sehogy sem logikus. :)


Szóval....ha összesen 2 millát akarok költeni kocsira, akkor feltehetően nem vagyok multi-milliomos. Ergo mi haszna van annak, ha veszek egy 25 literes fogyasztású kocsit, és kiszállok belőle a tesco-s kabátomban? Aki ismer, mindenki tudná, hogy csak nagyzolni kell a kocsi, miközben annyi pénzem sincs, hogy éhen haljak.


Ha viszont tudom tankolni gond nélkül, és tele vagyok lével, akkor miért is kéne vennem egy 10 éves Audit?


Értitek, gondolom...ez nekem sehogy sem....


Ha a vázolt autó egy 2.5 A6-os TDI lenne, akkor megint más a fekvése a dolognak, mert az 8 litert eszik.


De egy 4.2-es benzines a csóró embernek....?

2011. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Valahogy ez pont az a kocsi+ár kombináció, ami nekem sehogy sem logikus. :)


Szóval....ha összesen 2 millát akarok költeni kocsira, akkor feltehetően nem vagyok multi-milliomos. Ergo mi haszna van annak, ha veszek egy 25 literes fogyasztású kocsit, és kiszállok belőle a tesco-s kabátomban? Aki ismer, mindenki tudná, hogy csak nagyzolni kell a kocsi, miközben annyi pénzem sincs, hogy éhen haljak.


Ha viszont tudom tankolni gond nélkül, és tele vagyok lével, akkor miért is kéne vennem egy 10 éves Audit?


Értitek, gondolom...ez nekem sehogy sem....


Ha a vázolt autó egy 2.5 A6-os TDI lenne, akkor megint más a fekvése a dolognak, mert az 8 litert eszik.


De egy 4.2-es benzines a csóró embernek....?"



Elmagyarázom a logikám. Bár nem hiszem, hogy Te azt érteni fogod.

Nem csak két millióm van kocsira. Vehetnék 5 millióért új Suzukit is, de kell a halálnak. Nekem ilyen kocsi kell! Egy nagy, benzines, elegáns, élmény autó. Nem különösebben érdekel, hogy mennyit fogyaszt. Második kocsinak lenne. Napi átlag 200 km-t megyek a munkám miatt amiért olyan 350-400 ezret fizetnek havonta. Erre van egy 2006-os A6 3.0 TDI-m. Rengeteget vezetek, de mégsem unom. Szeretek csak úgy céltalanul kocsikázni. Csajokkal, haverokkal elugrani ide-oda kirándulni. Ilyesmi. Erre keresek egy hétvégi "élmény" autót, amit valóban öröm vezetni. Úgy gondolom erre a célra ez egy megfelelő típus.


Mostmár érthető a választás?


Na felkapom az Abercrombie kabátomat aztán elmegyek kutyát sétáltatni....

2011. nov. 28. 21:11
 14/14 anonim ***** válasza:

"Második kocsinak lenne."

"Erre keresek egy hétvégi élmény" autót"


Így teljesen érthető! A hétköznapi autód neked is egy korrekt, 3.0-s TDI.

Második kocsinak oké, viszont mindennapi használatra tök érthetetlen és értelmetlen a korábban vázolt válaszom miatt.


Ahogy a km / havi költségedet nézem, te a 3.0-s TDI-vel is megetetsz 12-13 litert, azt feltételezve, hogy havonta 30-31 napot mész, napi 200 km-t, 450 Ft-os gázolajjal.

2011. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!