Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról?

Figyelt kérdés

2000-es benzines kocsit szeretnék uh légyszi ne irjátok h inkább vegyek 1.0-es Suzukit!

Ezeken a Merciken és a Vectran, Omega-kon gondolkodok, esetleg Passatokon!

Hozzáértő válaszokat szeretnék!

[link]


2011. máj. 4. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket sem ajánlanám, inkább Toyotát, Mazdát nézegess. Ha nem szereted a japánokat, akkor nem szóltam.
2011. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk [link] ilyen vectrank van lekopogom pár éve nálunk van már de még semmi baja nem volt:)igaz csak 1.6os a miénk
2011. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A típus talán, de ez a példány semmiképpen sem... azt írja "női tulajdonostól", közben meg ott van a hátsó ablakban a Roland feliratú tábla, szép női név mondhatom. Aki ilyen apróságokban is hazudik az az autó teljes előéletét letagadhatja, nem érdemes vesződni vele. Vectra és Omega jobb választás lehet, Passat....nem tudom, én nem vennék de itt most nem rólam van szó. Érdemes megnézni más márkákat is: Toyota Avensis, Honda Accord, Citroen C5, Saab 9-5, Volvo 850, Subaru Legacy, Nissan Primera, Ford Mondeo, Mitsubishi Galant, Alfa Romeo 156.
2011. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a mercik nagyon jók, csak tényleg ne ezt a Roland nevü nőét válaszd! Nézhetsz még CLK Mercit is, azokban mégütősebb a 2 ezres motor.
2011. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából néztem a héten Saab 9-5-ösöket, kegyetlenül kényelmesek elég masszív autók csak amelyik nekem tetszik az 2 millióba kerül.

Nagyjából 1 millió körüli max 1.5 milliót szánnék rá.

Az Opel Vectraknál beszéltek nekem valamilyen típushibáról, örömmel venném ha valaki íran erről!

2011. máj. 5. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!