Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 25. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Átbaszás. Ebbe a 'kereskedésbe'érdekes csak múzeumba való példányok vannak...
2011. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért lenne átbaszás?
2011. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el átvizsgáltatni és egy független állapotfelmérésre és kiderül, de amúgy én nem tartom irreálisnak az árat, mára már nagyon lement az ilyen kiskocsik (Swiftek, Cliók, Golfok, Corollák) ára, ráadásul ez egy '84-es a sorozat elejéről, de viszonylag jó felszereltséggel. Bár tény hogy nem egy versenyautó, de ezzel a motorral ha karban van tartva akkor dinamikusan lehet vele autózni meg a raktér és az utastér is tágas a kategóriájában, szerintem megéri megnézni ha érdekel, bár ez a 101.000 km nagyon sántít. Ha tudsz akkor vigyél magaddal autószerelő ismerőst. Amúgy a jobb hátsó ajtón talán volt korrigálás, lehet hogy egyszer megkoccolták de amúgy így képekről egész pofásnak néz ki.
2011. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem átbaszás... nem minden "olcsó" autó átbaszás! azért mert a másik 2-300ezerrel többet kér a másik 205-ért!


Mondjuk persze érdemesebb vinni valaki aki ért az autókhoz hogy vizsgálja át! De amúgy szerintem megéri az árát,jó kis autó ez , főleg ha karban van tartva!


Mondjuk az a 101ezer KM az kicsit sánta tényleg(nem az autó korához számítva hanem az árához és külsőleg is nézve) De attól még egy jó vétel lehet!

2011. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már voltam ennél a srácnál autót kipróbálni. Végül nem tőle vettem, de élőben a srác korrektnek tűnt. Utólag visszagondolva amikről úgy általánosságban beszélgettünk, nagyjából mindenben igaza volt, igaz akkor nekem pár dolog ilyen marketing szagúnak tűnt. Azóta már járatosabb vagyok és már jobban látom mi a helyzet: igaza volt.


Amit mi néztünk, az élőben is kb. olyan jól nézett ki mint a képen, jól is ment. A srác valóban inkább idősebb kocsikkal foglalkozik, de ez nem jelenti azt, hogy roncsok lennének. Elvittük a kocsit állapotfelmérésre szervízbe. ILyen korú autónál nyílván felírtak pár dolgot, de végül a nyomós ok amiért nem vettük meg, egy csúnyán berohadt csavar volt. Félő volt, hogyha azt nem sikerül kiszedni, akkor a fél alját szét kell vágni, úgy pedig már nem olyan jó business... A kocsi egyébként minden szempontból nagyon egyben volt, ment is, de az a fránya csavar... És tudom hogy ez a csavar dolog apróságnak tűnik, de apámmal már nem egyszer szívtunk napokat egy csavar miatt, úgyhogy tudom hogy nem annyira egyszerű megbírkózni egy ilyen dologgal.


A srác rugalmas, viszonylag pontos. Hívd fel, találkozzatok. Próbáld ki! Ha komolyan érdekel, vidd el állapotfelmérésre és ha tetszik vedd meg!

2011. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!