Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek ennyien Suzukit?...

Miért vesznek ennyien Suzukit? Milyen érveket hoz fel egy Suzuki vásárló a kocsi mellet?

Figyelt kérdés

2011. nov. 18. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező nem tudom melyik Suzukira gondolt ,de ha a régire akkor a swift a magyar átlagcsóró viszonylatban legjobb választás, legkisebb költséggel fenntartható legmegbízhatóbb autó. Néhány százezerből megveszed használtan és csak hajtod, nem hagy cserben.Ha mégis valami alkatrész kell ,a gyári sem drága, utángyártott és bontós meg rogyásig van.Mindenki ért hozzá.Komplett motort kapni 30ezerért, felesleges még felújítani is.

Keveset eszik 5-6literrel eljár ,az 1,3-as dinamikus is, a ritka 1,6-os meg meglepően nagyot lép.1.0 az gyenge szerintem nem éri meg az a kis fogyasztáskülönbség.

Ki lehet fogni sok extrával rendelkező példányt is ,szóval nem feltétlen fapados.


Új Suzukit meg nagyrészt ezek tükrében vesznek, mert a régi jó volt.. Sx4 nem rossz kocsi szerintem de nem olcsó, az új Swift nem tetszik, a régi jobb volt ,praktikusabb az újnak szinte nincs csomagtere.

2011. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az SX4 benzines városban 9-10L-t fogyaszt átlagos vezetés mellett és nekünk a cégnél (családi vállalkozás, ergo nem igaz, hogy az alkalmazott hajtja mint egy barom) elég sok gond volt vele. Pl. egy fekvőrendőrön történő 10 km/h áthajtásnál nemes egyszerűséggel felrobbant a hátsó kis ablak o.O
2011. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én bevallom őszintén hogy nem szimpatizálok a Suzuki swiftekkel bár többnyire egy vele egy kategóriájú autó sem tetszik , nekem mindig nagy hajó-hodály autóim voltak és lesznek is nem tudnám magam jól érezni egy ilyen kis női autóban.De elismerek hogy a Suzinak nagyon jó a váltója és a motorja ez ellensúlyozza hogy milyen rossz a karosszéria és a belső tér , na meg a kényelmetlen ülések.Úgy gondolom hogy a Grand Vitara nagyon megfelelő és szép autó de a régi swiftek főleg nekem nagyon nem komloy autók.
2011. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az új swiftnek jó a váltója meg a motorja?! Mivan?!

Egy nyomatékszegény pörgetős sz@r motorja van egy kritikán aluli váltóval.


Normál esetben egy kis motort pörgetni kell, hogy leadjon valami teljesítményt. A swiftet meg egyszerűen pörgetni kell, különben a használhatatlan szintre süllyed. Ezt a szuzuki "sportos, pörgős" motornak hívja - a valóságban csak simán ennyire gáz a gép...

2011. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyszer volt 2005-ös Swiftünk pár hónapra, a váltójával semmi bajom, a motorjáról pedig annyit, hogy az Opel, Renault, VW (ezeket próbáltam) 1.4-es 90-100 lóerős motorjai a poros nyomába nem érnek! A Suzukit ha pörgeted, akkor megy, a többi akkor sem!
2011. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
azt nemtudom, hogy az elmúlt pár évbe 0 % kezdővel és "80 % kamatra miért vettek, ha erre irányul a kérdésed, de alapvetően azért amit belőttem már leírtak, mert nagyon megbízható, strapabíró, igénytelen autó, főleg a régi swiftek. A családban is van egy többek közt, új kora óta (1996), és azóta sose rohadt le, a kopo alkatrészeken kivül, hozzátenném hogy jónéhány éve elis van ráadásul hanyagolva kicsit, ennek ellenére úgy látszik hogy sosem fog meghalni, motorikusan legalábbis:)
2011. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!