Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le menet közben a...

Miért áll le menet közben a Suzuki Ignis motorja?

Figyelt kérdés
Van egy 2003-as Suzuki Ignisem, menet közben többször előfordul, hogy leáll a motor (töltés megmarad, áram van) .Amikor a kocsi megáll teljesen akkor ki is gyullad minden lámpa, míg gurul az autó addig nem. Ha indítok szinte egyből újra is indul, sőt menet közben is az álló motorú guruló autót a gyújtáskapcsolóval be tudom indítani. -gyújtáskapcsoló cserélve, benzinszivattyú elvileg jó! hibát nem tudtak kiolvasni a szerelők (3 szerelőt járt meg, nem tudják mi baja) van valami tippetek? /változóan jelentkezik teli és fogyó tanknál is, meleg és hideg motornál is, 2. - 5. sebességig bárhol, egyszer 20 km alatt 2x, másszor meg 200 km-ig semmi probléma!/- légyszi írjatok!!!ugyanitt jó állapotú suzuki ingis eladó:-) - 2003-as!:-)

2011. nov. 15. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
hát te rendes hülyevagy esküszöm most szerinted mindenki elhiszi majd hogy az etgy mássik suzukiés nemaz amelyikről irssz,,,
2011. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A diagnosztikai csatlakozón keresztül folyamatosan rögzíteni kell a motor paramétereit amíg nem jeletkezik a hiba. Visszanézve látható mi hiányzik ( gyujtás, vagy egyéb paraméter)mikor leáll az autó. Sajnos ez másképp nem megy.
2011. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nyilván az poén volt, mint ahogy a :-) is jelzi. Gondoltam így jobban felfigyel rá valaki és tud segíteni, de hát sajnos a szerelőknél is így jártam, mint ahogy itt indul a megoldás.
2011. nov. 15. 19:14
 4/11 A kérdező kommentje:
leolvasták , de semmi hibát nem jelzett! vagy legalább is ezt mondták.
2011. nov. 15. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:
De milyen szerelőkhöz vitted te? Olyan nincs h egy autót nem bírnak megcsinálni.. Ezért szerelők h megtudják mi a fene baja van. [link] Vidd el ezekhez. Én is ide hordtam a kocsimat, megcsinálnak mindent, nem reklám, semmi közöm hozzájuk, csak jól elégedett vagyok velük, ennyi.
2011. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de van h nem tudják megcsinálni mert haveromnak is pont ez volt az opel astrával és hiába rakták rá számitogepre nem jelzett semmiféle hibát sem
2011. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1-es swiftem van és csinált már nekem is ilyet. Ugyan így ahogy neked. Már nem csinálja ezért nem vittem szerelőhöz. Itt a Gyik-on írt egyszer egy hozzászoló akinek szintén suzukija van/volt és neki is ez volt a problémája és neki injector csere oldott meg a problémát.
2011. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 atilis ***** válasza:
Ez a start/stop rendszer, ki ne köttesd! Annak idején a kereskedő adta hozzá ajándékba.
2011. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 S.Pit válasza:
Helló . Kiderűlt a hiba oka, mert az enyém úgyanezt csinálja ?
2016. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Helló,az enyém is pont ezt csinálja,és nem tudják mi a baja.

Kódolvasás nem irt ki hibát,majd egyszer csak hazafelé megint megált gyorsan szoltam a csákónak és kijött a helyszinre a laptopal és megnézte mégeszer a hibákat akkor írta ki hogy fordulatszám áramkör hiba..

Kicseréltük a fötengely jeladót és még most is csinálja.

2017. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!