Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul "pöccre"...

Miért nem indul "pöccre" (azonnal) az autóm motorja? (1. 0 régi Suzuki Swift)

Figyelt kérdés
Eddig mindig pöccre indult, amint elfordítottam a slusszkulcsot. Most cseréltem benne gyertyákat, mindhárom új. Akksi 1 vagy 2 éves, most töltöttem fel ioncserélt vízzel. Szerintem a generátorral sincs gond (eddig is jól töltött). Tapasztalat: ha már bemelegedett a motor, akkor könnyebben indul, szinte azonnal. Hidegen viszont 3-4 mp-ig is úgy kell tartanom a slusszkulcsot. Ma nem volt olyan hideg (10-16 C és így sem akart könnyen indulni.) Mi lehet a gond? Légyszi segítsetek! Köszi!
2009. nov. 9. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyertyák nem megfelelő hőértékűek.

Nagyobb értékű sport gyertyát tegyél bele.


Esetleg szutyok az olaj...


Olajat cseréltél?


Hidegbe lágyabb olaj kell mint nyáron

Shel helix-et tegyél bele. 5w -st

2009. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 1,0 motorhoz felesleges, de inkább káros a nagyobb hőértékű sportgyertya. Ez olyan "legenda" csak, mint az ilyen autóba tankolt prémium benzin.

Az akksit nézesd meg szerintem, vagy cseréld ki. Ha már most köhög, a hideg időben le fog merülni egy perc alatt.

2009. nov. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
önindító a ludas
2009. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Meglett mi volt a baja? nekem is ugyanez a bajom nemrég jött elő.
2011. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!