Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap elkaptak a rendőrök...

Boykaa kérdése:

Tegnap elkaptak a rendőrök (lent)?

Figyelt kérdés
tegnap leigazoltak a rendőrök és még csak 16vok várhatom h nem tehetem le a jogsik jövőre?mert állítólag ienkor +2év az az csak 19 évesen rakhatnám le?:OO
2011. nov. 16. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim válasza:
Milyen autóval voltál?
2011. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 A kérdező kommentje:
Audi A5
2011. nov. 17. 17:49
 53/82 dizus ***** válasza:
Az A5-ös inkább csajos,mint gengszteres nem?
2011. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim válasza:

Komolyan mondom olyan idegesítőek vagytok!

HAGYJÁTOK MÁR BÉKÉN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja és az utolsónak azt üzenem, hogy ha sz audi A 5 nem csajos.Kurv@ra de nem!

Őt elkapták autóval, és akkor meg mi a kib@szott sz@ar van?

Engem meg quaddal kaptak el.

SEmmi nincs benne!Ő feltett egy kérdést amire a legjobb tudásunk szerint kell válaszolnunk!ÉS NEM BUNKÓSKODNUNK!!!

2011. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 A kérdező kommentje:

"Az A5-ös inkább csajos,mint gengszteres nem?"

te normális vagy?:D csajos kocsi pl:az Audi A2:DDD

2011. nov. 17. 20:30
 56/82 A kérdező kommentje:

"Komolyan mondom olyan idegesítőek vagytok!

HAGYJÁTOK MÁR BÉKÉN!!!!!!

Ja és az utolsónak azt üzenem, hogy ha sz audi A 5 nem csajos.Kurv@ra de nem!

Őt elkapták autóval, és akkor meg mi a kib@szott sz@ar van?

Engem meg quaddal kaptak el.

SEmmi nincs benne!Ő feltett egy kérdést amire a legjobb tudásunk szerint kell válaszolnunk!ÉS NEM BUNKÓSKODNUNK!!!"


köszi:),de hagyd rájuk...majd megunják..

2011. nov. 17. 20:30
 57/82 anonim ***** válasza:

Rendőrökkel nem jó szórakozni. Gondoljatok Murphy törvénykönyvére. Engem pl. JászXYZ-ben állítottak meg hajnali 2-kor. A franc se gondolná, hogy az isten háta mögött ilyenkor ellenőriznek. De igen, méghozzá minden egyes gépkocsit megállítottak.


Amúgy meg megtapasztaltad a stresszet, ami azzal jár, hogy "elkaptak, baz+". Legközelebb ügyesebb leszel. És a te érdekedben mondom: ha tényleg tudsz vezetni, akkor csak négy vizsgát kell a jogosítvány megszerzéséhez letenned, ezzel hamar megleszel. Szerezz jogosítványt, mielőtt Murphy bácsi mégjobban megszívat, és kapsz valami komoly eltiltást.

2011. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
A muszáj meg pontos j te idióta.
2011. nov. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:

Tudod Frenky boy én az általam említett két balkáni városban nem turistaként voltam.És nem is 16 éves suttyó kölyökként.Akár jársz "edzeni" akár nem tudnák mutatni egy-két érdekességet amit nem felejtenél el amíg a szemfedőt rád nem rakják.

Remélem mire felnősz és lesz jogsid kicsit megkomolyodsz és kevesebb hazudozással is beéred.

2011. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 A kérdező kommentje:

1.nem hazugság

2.hidd el már átéltem párdolgot...

2011. nov. 18. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!