Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap elkaptak a rendőrök...

Boykaa kérdése:

Tegnap elkaptak a rendőrök (lent)?

Figyelt kérdés
tegnap leigazoltak a rendőrök és még csak 16vok várhatom h nem tehetem le a jogsik jövőre?mert állítólag ienkor +2év az az csak 19 évesen rakhatnám le?:OO
2011. nov. 16. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:

Hogy, hogy megállítottak a rendőrök?

Én napi szinten motorozok és még sosem kötözködtek a járőrök. Mondjuk van jogsim, de nem látszik kívülről.

2011. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:

De. Ebben egészen biztos vagyok, lévén még 50.000 km is kevés ahhoz, hogy valakire azt mondjam ,hogy magabiztosan vezet. Ha ügyes akkor 100.000 körül már megeshet, hogy "tud" vezetni.


Az, hogy tudsz vezetni ott kezdődik, hogyha elédugrik egy gyerek és csak kikerüléssel tudod elkerülni, hogy elüsd akkor nem satuzol, hanem kikerülöd. Hogyha megcsúszik havon / jégen / vizes úton az autó akkor nem kapkodsz és satuzol, hanem egyenesbe hozod, stb.. És még sorolhatnám. Szerintem te ilyen helyzettel még csak nem is találkoztál, nemhogy nem oldottad meg. Ne vezess, higyj nekem.


A felelősséget meg vállald a saját hibáid miatt.

2011. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 A kérdező kommentje:
normálisan mentem betartottam az 50km/h-t világítás minden volt,de szerintem az autó külseje miatt álítotak meg..full fekete,sötét üvegek,luxus autó
2011. nov. 16. 20:48
 34/82 A kérdező kommentje:
kb 3x vezettem Németországtól Magyarország ig+Németországon belül+volt h napiszinten vezettem hetekig(mikor egyedül voltam itthon)
2011. nov. 16. 20:50
 35/82 anonim ***** válasza:
Amúgy a rendőrtől is megkérdezhetted volna hogy mégis mik a következmények. Szerintem kamu ez a kérdés. Ilyen nincs hogy 16 évesen valaki egy nagyon fontos edzésre siet ezért lekakil mindent és beül a szuper nagy fekete luxus autójába kockáztatva ezzel a több 100ezres büntetési összeget + az eltiltást és a szülei haragját ha van olyan :DD Nekem 16évesen eszembe sem jutott volna "ellopni" a szüleim autóját... pedig most sem vagyok valami öreg :)
2011. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:

Nekem odáig még többé-kevésbé hihető volt a történet, hogy az elkényeztetett hül*egyerek elviszi a verdát mert siet a rettentő fontos edzésre.


De mióta "többször hazavezetett németországból" azóta nagyon kamuszagú a sztory...

2011. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 A kérdező kommentje:
én nem fogok magyarázkodni meg stb...mindenki azt hisz amit akar,én tudom h mi a kamu és mia nem kamu...jah egyébként nem tom de sztem ha vki szeretvmit és évekóta csinálja akkor elég fontos lehet neki h időben ott legyen:)
2011. nov. 16. 21:29
 38/82 atilis ***** válasza:

Nincs ezen mit ragozni. Te 16 évesen azt hiszed, hogy tiéd a világ, mert luxuskocsi, meg gondolom kőgazdagok vagytok. Szerintem neked teljesen mindegy, hogy a világban mi történik.

Azonkívül annyit még hozzátennék, hogy annak idején, amikor én csináltam a jogsit, azokat vágták ki leghamarabb, akik már előtte is illegálisan vezettek 2-3 éve. Szóval nem olyan biztos, hogy egyből át fogsz menni, de arra még 2 évet biztosan várni kell, de remélem még többet.

2011. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 A kérdező kommentje:
örülök neki h így gondolod,lehet h van pénzünk de ezzel sosem éreztem magam másnak,azért mert luxus kocsi akkor mivan? kocsi kocsi...képzeld mikor nem éltünk így kb 6-7éve nekünk is volt ladánk sőt még kis polskink is volt...és tudjuk miaz h NINCS tudunk spórolni,tudjuk miaz h elég...
2011. nov. 16. 21:39
 40/82 anonim ***** válasza:

"kb 3x vezettem Németországtól Magyarország ig+Németországon belül+volt h napiszinten vezettem hetekig"


Most te kit akarsz hülyének nézni?

2011. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!