Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap elkaptak a rendőrök...

Boykaa kérdése:

Tegnap elkaptak a rendőrök (lent)?

Figyelt kérdés
tegnap leigazoltak a rendőrök és még csak 16vok várhatom h nem tehetem le a jogsik jövőre?mert állítólag ienkor +2év az az csak 19 évesen rakhatnám le?:OO
2011. nov. 16. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 atilis ***** válasza:
Ha az én gyerekem lennél, még a kezedet is eltörtem volna, maximum a nyelveddel tudtad volna a kérdést bepötyögni a GYK-ra.
2011. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 A kérdező kommentje:
az a bökkenő h nem vagyok a gyereked...:)(és megis kaptam a magamét)
2011. nov. 16. 20:19
 23/82 anonim válasza:
0%

Hagyjátok már békén!!!

Ahogy velem is előfordult, hogy 2x elkaptak úgy vele is.

Csak mondjuk én mindennap quadoztam a városba és 1 hónap alatt se találtak rám.A 2. hónap elején meg 2x szívtam.

Most ő meg autóba ült egyszer.És akkor mi van?Legalább kipróbálta, hogy milyen.Ha óvatos és tudja a kreszt, akkor meg nincs nagy probléma, pláne, ha nem volt nagy forgalom.

Igaz, nem volt helyes amit tett,de ezért nem kell lehülyézni meg stb.Az olyan szülők pedig aki ezért eltörné a gyereke kezét, az ne csodálkozzon, ha a gyereke utálja mint a SZART!

2011. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 A kérdező kommentje:
köszi h mellém álsz,de az is igaz elég sűrön ültem kocsiban vezetőként...egyébként meg h a többséb örüljön kaptam 2pofont,de az én szüleim nem oanok h kiütnek a pi**ába...
2011. nov. 16. 20:23
 25/82 anonim válasza:

De akkor sem kell kitörni a kezét egy gyereknek...

Meg ha többször ültél mint vezető az autóban, akkor maximum elsőre sikerül a rutinod vizsgán.

2011. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 A kérdező kommentje:
ez is igaz...de volt h azért kellet kocsiban ülnöm mert anyum anyira rosszul volt h megkért h vigyem orvoshoz....
2011. nov. 16. 20:28
 27/82 anonim válasza:

Akkor meg nem baj.Mármint ha anyukád rosszul volt és ő kért meg.

Vagyis baj, mert ott a mentő, de ezt még a legbunkóbb rendőrök is megértenék!

2011. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:
ez is igaz...
2011. nov. 16. 20:34
 29/82 anonim ***** válasza:

Azt hiszem volt elég flame, akkor amire számíthatsz:


1., Eltiltanak X időre a jogosítvány szerzéstől. A 2 év egyáltalán nem fix, de lehetséges.

2., Ha Apád azt vallja, hogy odaadta neked az autót, akkor az ő jogosítványát azonnal elveszik és a rendőrség hivatalból eljárást indít veszélyeztetésért, amibe bevonhatják a gyámügyet is.

3., Ha apád ezt nem vállalja be, akkor marad az az opció, hogy elloptad az autót. Ilyenkor ha "jóindulatú" a rendőr akkor elsunnyogja a feljelentést és kaptok egy szép kerek pénzbírságot (illetve nem kaptok, hanem apád kap). Ha "nem jófej" a rendőr akkor ellened lopásért eljárás fog indulni, amibe szintén bevonható a gyámügy és jó esetben egy ejnye bejnyével megúszod, nagyon rossz esetben akár javítóintézetre is számíthatsz.


Mindemellett amit csináltál az életveszélyes, mivel te csak azt hiszed, hogy tudsz autót vezetni, pedig minden bizonnyal nem.

2011. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 A kérdező kommentje:
"Mindemellett amit csináltál az életveszélyes, mivel te csak azt hiszed, hogy tudsz autót vezetni, pedig minden bizonnyal nem." ehez annyit fűznék h ne legyél oan biztos benne,és persze apum nem fogja magára válalni mégha akarná akkor sem engedném mivel 2-3naponta inog Németország és Magyarország közt szóval neki a jogsi fontos...
2011. nov. 16. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!