Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap elkaptak a rendőrök...

Boykaa kérdése:

Tegnap elkaptak a rendőrök (lent)?

Figyelt kérdés
tegnap leigazoltak a rendőrök és még csak 16vok várhatom h nem tehetem le a jogsik jövőre?mert állítólag ienkor +2év az az csak 19 évesen rakhatnám le?:OO
2011. nov. 16. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 A kérdező kommentje:
anyámat bmeg...sz*rok rá h ki mit hisz...:)
2011. nov. 16. 22:00
 42/82 anonim ***** válasza:
Szarhatsz is rá, mert ezt nem hiszi itt el neked senki:)
2011. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 A kérdező kommentje:
az elöbb leírtam h nem fogok magyarázkodni,szóval én tom h mivan és kész...
2011. nov. 16. 22:08
 44/82 anonim ***** válasza:
Remélem legközelebb felnyomják a viperát a seggedbe. Akkor talán majd nem lesz ekkora pofád, te suttyó.
2011. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:

egyébként éberék nem mondtak neked semmit, hogy most ez+ez lesz?? amúgy ha lakott területen voltál nem tudtál volna lefordulni előtte lévő utcába?? vagyis láttad őket már messzebbről is??

Mert én jogsi nélkül így úsztam meg egy büntit :$ vagy ami még lehet hogyha lakott terület 10-20 háznyira előrébb megállsz egy háznál, esetleg be is csöngetsz /az eredetiség kedvéért :D/hogyha látnának és "jaj ez téves" és mész vissza irányba ;)

2011. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
Minek teszed fel a kérdést ha tudod már rá a választ?Ez egyértelmű...és olyan hogy 16évesen jól tudsz vezetni olyan nincs:) már 5éve vezetek(néha versenyzek) de nem állítom magam hűdejó sofőrnek..mindig van mit tanulni. Egyáltalán minek ültél kocsiba ha tudod hogy ez így van?:) Ha meg nem tudod pontosan illene megnézni elötte és tisztában lenni a következményekkel. Én az ilyeneknek mint neked nem 2év eltiltást adnék hanme legalább 10évet:)
2011. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 A kérdező kommentje:

"egyébként éberék nem mondtak neked semmit, hogy most ez+ez lesz?? amúgy ha lakott területen voltál nem tudtál volna lefordulni előtte lévő utcába?? vagyis láttad őket már messzebbről is??

Mert én jogsi nélkül így úsztam meg egy büntit :$ vagy ami még lehet hogyha lakott terület 10-20 háznyira előrébb megállsz egy háznál, esetleg be is csöngetsz /az eredetiség kedvéért :D/hogyha látnának és "jaj ez téves" és mész vissza irányba ;)"


nem tudtam semmit sem csinálni,mert az útszélén igazoltak elmentem melletük,és jöttek autánam...egyébként nem azt mondtam h jósofőr vagyok,csak h nem keveset vezettem már

2011. nov. 17. 13:07
 48/82 anonim ***** válasza:
Hagyjátok a kérdezőt! Lerí, hogy sík hülye!Az ilyet nem csak a vezetés alól kéne eltiltani!
2011. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! nekem 4-ik éve van jogosítványom ,nem vagyok gazdag de nekem faterom csak faluhelyen akkor engedte meg hogy helyet cseréljünk ha nem volt rendőr az utcában.. megjegyzem nálunk az utca elején van a rendőrörs...Igen faterom azt mondta akkor hogyha anyámmal valami baj van fogjam az autót és vigyem mivel anyám cukorbeteg. De sose vittem el itthonról ... Én is úgy éreztem hogy tudok már vezetni de akkor sem...Ha parkolóba gyakorolnál vagy üres mezőn akkor megértem hogy viszed az autót de közúton... Másik téma "fullra lesötétített ablakok" ha ezzel a rendőr megállít az lesz az első hogy a két első ajtóról ott a helyszínen levakartatja veled a sötétítő fóliákat mivel az első két ablakon nem lehet még engedéllyel sem fólia maximum halvány fekete (de az nagyon halvány) ... A másik hogy kezdő jogosítvánnyal sem mehetsz ki külföldre csak ha eltelt 2 év mert különben nem hogy eltiltanak de dutyiba is zárnak ott ha ezt észrevették volna... A verekedésről annyit ,hogy simán meg tudnának verni ,bárki... Hiába jársz küzdősportra vagy birkózásra ,az utcán nem az a helyzet mint a teremben! Tudom mert én is járok küzdősportra 5 éve folyamatosan, versenyen is részt veszek általában és ott nincs könyörület ahogy az utcán sem ,ha hibázol véged! Én a helyedben egy darabig jól meghúznám magam ... Én a 4 év alatt 1x tudtam csak hóba vezetni mivel nem sűrűn esik mostanság és én egy sz..os körforgalomba egy kicsivel nagyobb sebességben fordultam és máris csúsztam a patka felé gáz elenged ellenkormány . minden télen szeretnék gyakorolni egy parkolóban de sosincs hó... Másik ,ha nem figyelsz és kiugrat eléd egy autós vagy biciklis hamar ott a baj ,és igen oda kell figyelni ! Majd meglátod ha lesz jogsid ,hogy mi történhetett volna mikor szabadon mászkáltál autóval. Hiába a luxusautó ,nem fog megvédeni téged.
2011. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 A kérdező kommentje:
tisztibán vagyok ezekkel,ja és amiért németoszgába mentem az muszály volt...de lényegtelen
2011. nov. 17. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!