Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó autó a Dacia...

Szerintetek jó autó a Dacia Duster?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatok?
2011. nov. 16. 15:13
1 2
 11/16 dizus ***** válasza:

17:27 vagyok!

Az sx4 valóban kiforrottabb technika,de amiben különleges a duster az a terepjáró képessége.És az árát figyelembe véve,mert nem a nagy japán terepesekhez akarom hasonlítani mert azok mindenben jobbak nála,de az ilyen(2szer annyiba kerülő) hobbi telekjárókat megeszi a terepen.

2011. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondom, hogy a 110 lovas 1,5 dCi-t kerüld el, ennek a pici motornak túl sok a 110 ló. A 90 ló körüli sokkal reálisabb.


Ja és még egy fontos. Ezekben a dCi motorokban 100-150 ezer km után megadja magát a befecskendező rendszer és az kb. fél milliós móka.


Cserébe keveset fogyaszt. Nekem 7 személyes MCV-m van ugyan ezzel a motorral. Budapesten télen max 4,5 l/100km fogyasztással elvagyok.

Persze ehhez megfelelő vezetési stílus is kell.

2011. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Huligáncs ***** válasza:
0%
A román az csak román marad...
2012. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"A román az csak román marad..."


Miért a Suzuki Swift és a kecskeméti Mercedes szerinted magyar?

Bárcsak az lenne...

2012. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Huligáncs ***** válasza:
0%
Román pofon,a francia szarnak...
2012. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Dacia már jóideje a Renault- é. A Duster annyira szerintem nem lehet rossz autó, mert már meglévő Renault-Nissan alkatrészekből rakták össze. Persze ennyi pénzért nem üti se a Renault se a Nissan szintjét, de nagyon megéri az árát. És ne felejtsük, hogy Renault motor van benne :))) Az utóbbi időben a Renault egész jó motorokat gyárt, motorikusan legalább ott van az autó. Szerintem ezek a régi "sztereotípiák" már megdőltek. Egy autógyártónak nem érdeke az, hogy megmaradjon a régi hírnevében, és az sem, hogy rossz autót gyártson. Ha ennyire sz@arok lennének a francia autók, talán nem rohangálna belőle ennyi az úton. Elismerem, nem egy Honda vagy Mercedes minőség(már amelyik, de nem is olyan az ára), de rossznak se mondható. Ezzel nem azt mondom, hogy a Duster a tökéletes autó, mert anyagminőségben gyenge... Törésteszt nem az igazi, nekem nem igazán adna biztonság érzetet, amit egy ilyen autónál elvárnék. Ülések nem a legkényelmesebbek(szinte nem franciásak), és belül a műanyagok is kemények és kopogósak. De ezért az árért elsöprő a sikere. Ééééés meglepően strapabíró. Mondjuk helyedben megnézném a Nissan qashqai- t, nagyon közel áll a Duster- hez, bár magasabb kategória árban is :(. Viszont jó a töréstesztje, magyarul biztonságérzetet ad, ami (nekem) nagyon fontos :D. Helyedben megnéznék még pár autót, de ha Duster szerelmes vagy, akkor maradj a Duster-nél :) De azért vess egy pillantást a Nissan qashqai- ra is, ha jól tudom a Nissan is Renault mostmár.
2013. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!