Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne? Simson

Mennyibe kerülne? Simson

Figyelt kérdés

Hello.

mennyibe kerülne hogyha most elkezdenék megtanulni motorozni.

kellene szerintem :

egy m-s jogsi

egy simson

bukósisak

teli tank benzin

talán egy ruha

ha megcsinálnám a jogsit és megvenném a cuccokat akkor mennyibe kerülne ?

mindent írjatok le hogy mi mennyibe kerül

a simson elég jó álapotú legyen hogy ne keljen rá venni nagyon semmit

14/f köszi


2011. nov. 1. 20:36
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Az első mechanikusan jónak látszik,de a festése szerintem nagyon ótvadék.A másodikat próbáld meg 65-70-re lealkudni(már ha tényleg meg akarod venni)Szerintem odaadják.Te amúgy merre valósi vagy?Előző kérdésedben nem írtad meg.De ha Bp-i akk jó mert Kispest aránylag központi hely
2011. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim válasza:

"most akarom letenni a vizsgát"

Ezzel egy kicsit elkéstél, ilyenkor már nagyon nem jó motorozni, és ha jól tudom, hamarosan véget ér a vizsgázatóidőszak is. (merthogy motorra nem vizsgáztatnak mínusz fokokban)


A bukósisakot olyan hülyeség internetről rendelni, mint az, ha valaki más veszi meg. Ő fogja hordani ? Nem. Tehát a te méretedre valót kell venni, és mindenképpen felkell próbálni előtte, és 2-3 percet eltölteni benne. (az a jó, ha kicsit szorít, de ezt az eladók majd biztos fogják mondani)

2011. nov. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

a fekete narancssárga azt 55 -ért ideadják

a másikről nemtudok ssemit még

én miskolc melleti faluban lakom

2011. nov. 2. 09:34
 14/56 anonim ***** válasza:

Az elsőnek linkelt simsonért 40et adnék...TALÁN. Többet semmiképp. 80ért már elég szépeket kapni nem egy ilyen csúnya sz*rt. Második már jobb. Gyárinak néz ki, leírás sem rossz és az ár sincs az egekben. Inkább azt venném.


[link]


Nézz szét azért még itt is. És ne csak 50-51eseket nézz. Egy Star jóval olcsóbb lehet közben meg van annyira -ha nem jobban- megbízható mint az 50-51es széria.

2011. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:

Előttem válaszoló:Elméletit úgy tudom,hogy télen is leteheti,mert asszem elméletit télen megcsinálja,az elvileg 2 évig megmarad,és tavasszal elmegy gyakorlatira.

A kérdező:sajnálom,hogy nem Bp-n laksz,mert akár együtt is mehettünk volna:D

2011. nov. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

akkor inkább a második link

lehet még alkudni is lelehetne

2011. nov. 2. 10:14
 17/56 anonim ***** válasza:

Ne csak Simsonokat nézz!Pl:Expresszen álíts be 60-tól mondjuk 80-90-ig egy keresőt.Ebből az árból még minimum egy tízest illik az eladónak elengedni,hacsak nincs annyira újszerű formában a moci.Egész szépeket lehet találni.

Az előttem lévőnek igaza van:sisakot,ruhát netről ne nagyon rendelj,mert tuti,hogy nem lesz jó.Én egyszer így jártam egy 13000-es pólóval,amire "csak" három hetet vártam,aztán még kettőt mire kicserélték,de kihozták és nem is olyan volt a póló,de mázlim volt,mert hasonló.Ezt már leírtam neked,meg mivan akkor ha nem a jót hozzák ki,gyárihibás,stb. Boltban hidd el hogy biztosabb.

2011. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
A másodikat,ha nagyon jószívű az eladó,akkor 65-ért szerintem odaadja.60-ig próbáld meg lealkudni,ha nem adja,akkor 65,majd 70.Szerintem a festéssel lehetnek hibák,de lehet hogy csak rosszul látom.
2011. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
a másodikat ideadja 55-60 ért
2011. nov. 2. 10:28
 20/56 anonim ***** válasza:
Na,az tökéletes.Szerintem vedd meg.Ennyiért egy kricsmibe járós Simson-t sem kapnál.
2011. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!