Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne? Simson

Mennyibe kerülne? Simson

Figyelt kérdés

Hello.

mennyibe kerülne hogyha most elkezdenék megtanulni motorozni.

kellene szerintem :

egy m-s jogsi

egy simson

bukósisak

teli tank benzin

talán egy ruha

ha megcsinálnám a jogsit és megvenném a cuccokat akkor mennyibe kerülne ?

mindent írjatok le hogy mi mennyibe kerül

a simson elég jó álapotú legyen hogy ne keljen rá venni nagyon semmit

14/f köszi


2011. nov. 1. 20:36
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
15%
Szólj apudnak, hogy vegyen neked GSXR1000-et, mert a Simsonnal nem lehet úgy felborulni, hogy meghalj! 14 évesen maradj meg még a szimulátorokon!
2011. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

miért ne lenne jó a simson??

mia ****-nak kell egy 1000 res motorral megtanulni

akkormár inkább veszek egy robogót mint hogy egyből egy 1000re felülni írtam direkt hogy m-es jogsi szóval csak 50ccm es motort vezethetek nemtudom miért kell mindent szétoffolni ha bajodvan akkor ne írj leszarom

2011. nov. 1. 21:04
 3/56 anonim ***** válasza:

egy m-s jogsi ~ 35-50körül

egy simson ~ 60-80körül

bukósisak ~ 20ezer

teli tank benzin ~ 4ezer

talán egy ruha ~ 200ezer (és még csak nem is a legjobb)


Bukósisakon lehet spórolni, de nem érdemes.

Ruha Simsonra pedig felesleges.

Másik jó tanács, hogy télen vegyél motort. Olcsóbb sokkal. Illetve télen nem vizsgáztatni, a hó miatt.

2011. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

az utolsónak nagyon köszönöm

hát akkor ruha nem lesz csak egy farmer meg egy vastagabb pulcsi

télen vegyem?

olcsóbban ideadják szerinted hogy most úgyse kellesz majd használni?

de akkor télen mikor elején közepén végén?

2011. nov. 1. 22:56
 5/56 anonim ***** válasza:

M jogsi kb. 20-30000,talán 15,ha nagyon kifogod,ezt nem tudom pontosan.

Simóból úgy 70000-től vannak normális példányok.Fiataltól ne vegyél,mert széthajtják,és két hét múlva viheted a MÉH-be:D

Bukó:10-15000 körül kapsz egy alapot de jobb mint a semmi.

7-8 liter kétütemű kb. 4000,attól függ hol tankolsz(mennyiért)és hogy milyen árfekvésű olajat teszel bele.

50-esre semmi értelme a mocis ruhának.

Plusz biztosítás(nem tom mennyi most olyan 5-10000Ft/hó körül),meg apróságok,alakatrészek(gyertya,légszűrő,gumik,akku,stb..)

De ha Simson-t veszel,és nagyon kifogod,akkor is max. 3-4 év amíg nem kell szervízbe vinned!

Én is most fogom elkezdeni a vizsgát,de még nem tudom milyen motort veszünk,olyan 80-100000Ft körül akarunk egyet.Ajánlom még ezt: [link] sokan mondták,hogy ez jó könyv a kezdéshez.Érdemes előbb megvenni a motort,mivel saját motorral sokkal olcsóbb a vizsga,de előtte nem árt kivinni valami üres parkolóba,vayg mellékutcába gyakorolni,hogy tuti ne köthessenek beléd a vizsgán,plusz,legyen egy kis rutinod.

Ha van még valami kérdésed,állok rendelkezésedre.:D

Üdv! 14/F

2011. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

köszi hova valósi vagy?

te bukót rendelni fogod vagy bemész egy üzletbe?

én is most akarom letenni ezt a rohadt vizsgát csak úgy tudom hogy ha tavasszal megyünk akkor mégolcsóbb meg ilyenek ezért akarom majd csak tavasszal

2011. nov. 1. 23:08
 7/56 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy az előttem lévőnek címezték(bocsi,nem bírtam megállni),de érdemes tél elején megvenni,mivel sokan eladják ilyenkor,vagy valaki csak a nyárra veszi meg,és adja is el ősszel.Hátránya:megkattansz,hogy nem viheted ki egy körre.:D

A tél közepén talán mégjobb,mivel ilyenkor is olcsó,és kevesebbet kell kibírnod:D.

A végén meg már mindenki erre lesz ráállva,mivel ilyenkor még aránylag olcsón adják őket,és a jó állapotban lévő példányokat azonnal elkapkodják.

2011. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:

köszi hova valósi vagy?:Bp-i,pontosan Kispesti.


te bukót rendelni fogod vagy bemész egy üzletbe?:Neten nem szeretek rendelgetni,mert egyszer már jól beszopt@m,szóval elmegyek motorosboltba,vagy szólok apunak,hogy vegyen egyet,mert ételfutár,és nekik hord kaját.


én is most akarom letenni ezt a rohadt vizsgát csak úgy tudom hogy ha tavasszal megyünk akkor mégolcsóbb meg ilyenek ezért akarom majd csak tavasszal:Ezt pontosan nem tudom,de valamerre nézz utána,vagy kérd meg apudat,hogy menjetek el egy közeli motoros iskolába.

2011. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

akkor semmiféle képeen ne a végén hanem most vagy tél közepe fele

de hogyha megeszem tél közepén akkor tudok rajta alakítgatni meg minden de kinéztem egyet nagyon

szerintetek jó?

[link]

ez teccik meg ez is egészen jó

[link]

az első linken lévőt megkérdeztem hogy mennyi lenne a legalja az árnak és azt mondta hogy 55-60 de sztem már 60 at megér de a második link is nagyon teccik ti melyiket ennétek?

2011. nov. 1. 23:20
 10/56 A kérdező kommentje:
*vennétek
2011. nov. 1. 23:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!