Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel ti is így vagytok/lennétek?

Ezzel ti is így vagytok/lennétek?

Figyelt kérdés

Van egy full gyári Simson S51B-m és mostmár kezd elegem lenni abból,hogy a haverjaim mindig ráülnek(akár engedély nélkül is),sisakomat leveszik az ülésről és elrakják,szintén kérdés nélkül.. Múltkor például a ráült,és a tankra akarta tenni a sisakot,hát még éppen rászóltam,hogy ne!!Meg a port szárazon akarják letörölni róla(tőlem sz**os robogóján a műanyag idomot törölgetheti) eddig sikeresen megakadályoztam.Beindították csavarhúzóval,lefullasztották... Nemtom mi az istent képzelnek,azért rájuk szóltam párszor,de nem b*sztam le őket nagyon.Vagy kellett volna?


Most tudom lesz aki írni fogja,hogy jajj mit óvom annyira.

Azért mert elég ritka a teljesen gyári darab


14/f


2011. okt. 17. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Amíg te meg így állsz hozzá ("(tőlem sz**os robogóján a műanyag idomot törölgetheti)") addig egy cseppet sem tudlak sajnálni... Ha félted, ne menj oda ezekhez a haverjaidhoz azt kész (ha haver az ilyen)
2011. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudtam,hogy azt nem kellett volna beleírni.Azzal csak azt akarom mondani,hogy akinek robogója van(mint haveromnak) az nekem ne nyúlkáljon a Simsonhoz ha nem ért hozzá. Meg azt hiszi hogy azzal is úgy kell bánni.. Hát nem éppen.
2011. okt. 17. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy haverral normálisan nem tudod ezt megbeszélni, akkor ott más probléma van, akár tetszik a válasz, akár nem.
2011. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát egyelőre még nem is lett megbeszélve semmi.Mondtam nekik,hogy ne üldögéljenek rá,meg minden,de azért nyilván nem mondtam nekik elég nyomatékosan mert akkor én leszek a szemét.És nekem van igazam,hiába mondja bárki is hogy nem.
2011. okt. 17. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, sajnos.


Nincs érzékük a gépekhez, és ez ellen mit tudsz tenni? Mit gondolsz, miért vett(ek) robogót? Semmi érzékük nincs se a szereléshez, se nem érzik a gép lelkét, ezért teszi meg nekik a lelketelen műanyagdoboz is. Úgy se tudod ezt megértetni velük, sajnos, de én értelek.

2011. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne vidd a közelükbe ha van rá mód. Ez a legegyszerűbb megoldás. Az meg elég nagy nemtudom, hogy írjam (parasztság(?) ) , hogy kérdezés nélkül ráülnek meg meg piszkálják. Ha megnézi még OK csak megnézi annyitól semmi baja nem lehet.
2011. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én gépemet b*sztatná úgy basznám le róla, hogy csak lesne. A motorom mindenki számára tabu! Ahhoz csak ÉN érhetek, és az akinek engedélyt adok rá :-D Én így állok a gépemmel.
2011. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ej, Ej, ahelyett, hogy örülnél neki, hogy a haverjaid olyan rendesek, hogy törölgetik a port a motorodról....
2011. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szard le ...

Nekem is mindíg ráültek a kismotorjaimra. Nem nagy értékről beszélgetünk. Lehet azért csinálják hogy bosszancsanak ,mert látják rajtad hogy ideges vagy. :D Ne foglalkozz vele hajcsd el őket anélkül hogy felhúznád magad. Figyeld meg megunják és abbahagyák majd ezt. De e még időbe telik..

Nekem is mindíg ezt csinálták.. De mikor nagyobb motorom lett akkor már nem.

A festésen meg ne idegesícsd magad hamarabb meg fog karcolódni mint abba megy tönkre hogy fogdossák meg szárazon törülgetik. Remek paszták vannak ma már ez nem probléma.. :) Nekem apám a frissen festett 50 éves BMW ről kezdte el törölni a port száraz rongyal. Felidegesített vele de én higgadtan annyit mondtam szárazzal nem kéne és így meg se bántottam..

2011. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem magyar, de jó lopni. Úgy is leszarják a motrokat.
2011. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!