Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a reális ára ennek az autónak?

Mi a reális ára ennek az autónak?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy autót egy távoli ismerősnél, amit megvennék, de az árat nekem kellene megajánlani.

2001-es Peugeot 206-os, klímás, automata váltós, 51.000 km.


Az egyik első kereke kitört (tengely tört el), az ütés érte a kocsi oldalát is, az ajtó nem záródik tökéletesen (3 ajtós).

A kipufogó is sérült kissé, de nem vészesen. Elől a lökhárító értelemszerűen leszakadt, de az autó működik, kormánymű, motor, váltó teljesen rendben van, még a fényszórók is megúszták.


Mi lenne a reális ára?


2011. okt. 2. 12:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én 2 éve 250.000 Ft-ért vettem egy Opel Corsa B 1.2 16 V 1999 évjárattal-Azóta 2-szer cseréltem rajta olajat,szűrőket.Nincs semmi baja,nagyon megbízható kis gép.

Ezt csak azért írtam,hogy nem kell feltétlenül kisebb vagyonokat költeni megbízható autóra.Az igaz,hogy sok utánajárással,hírdetés böngészéssel majd alkudozással járt,de megérte.

2011. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Férjem és a barátja, akik elmentek érte trailerrel, csodákat zengtek az autóról. Azt mondták, hogy a motorja úgy néz ki, mint ami most jött ki a szalonból, illetve a keréknél van valami gumibigyó, ami rendszerint koszos-szürke, ennél a kocsinál meg fekete, amit nem értenek, hogy lehet ilyen jó állapotban. Szerintük a hátsó ülésen még nem ült senki, de a csomagtartó is érintetlennek tűnik.

Illetve kaptunk ajándékba felnivel együtt egy téli gumi szettet, elsősegély dobozt is.

A szerelők is ámuldoztak, hogy milyen jó állapotban van minden rajta (értelemszerűen a sérült részeket kivéve).

2011. okt. 7. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!