Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines vagy dízel érdemes...

Benzines vagy dízel érdemes nekem?

Figyelt kérdés
Eddig leginkább csak dízelt vezettem, benzinest elég ritkán, nem is szeretem mert nehéz (nekem) a kuplungolás és kényelmesebb a dízelnél hogy nem fullad le ha nem nyomok gázt.DE: autó vásárlás előtt leszek lassan. Olcsóbb, 3-6sz. ezer között néznék autót. Olcsóbbak a benzinesek, de a dízelt jobban szeretem VISZONT melyik érné meg jobban napi kb. 100-120 km. távra? fenntartani (szervizelést ne mondjatok) melyiket olcsóbb? fogyasztás és a költségek pl adó, biztosítás, stb. érdekelne, illetve mennyi a különbség?
2011. szept. 21. 14:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 éves 25 ezerrel? Milyen fajta? Megveszem!:D
2011. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Suzuki Wagon R+

Nem eladó. :P

2011. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
konkrét példa: peugeot 206 dízellel vagy benzinessel lenne nekem jobb ilyen használat mellett? illetve fenntartani mi lenne a különbség?
2011. szept. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!