Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit eszik egy kamion...

Mennyit eszik egy kamion 100km-en? Rakományal.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
25 tonnával 30-45l-ig fajta függő!
2011. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ponosan ahogy az első írta a legtöbb ilyen bár vannak kivételek mint például a Benzines ZIL azzal ugytudom a 100at is meglehet etetni
2011. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor mi a gazdaságos abban ha ennyit fogyasztanak nem értem?
2011. szept. 8. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:
én meg msot ezt az utobbi kérdésed nemértem hogy most mire gondolsz?
2011. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy miért kamionnal viszik a sok árut ha ennyit fogyasztanak.
2011. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mivel vigyék talicskával?
2011. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Vasúton te idióta, és akkor nem lennének ilyen ocsmányak az utaink, mert a rohadt kamionok tönkreteszik. 1000szeres adót fizettetnék velük akkor nem érné meg ezen az országon átvinni bármit is kikerülnének a piba... Belföldön meg vasút.
2011. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Na ja...gazdaságosabb is szerintem lenne sok szempontból.
2011. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
aha lés akkor pl mivel vinnék ki az élelmiszert mondjuk a vasuttol az auchanig? v az épitőanyagot a vasuttol a házadig? vagy azok as falvak ahol épp semmilyen vasút sincs de még a közelbe se?? ebbe is gondoljatok bele
2011. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16:28 te jó magad is idióta vagy, nem minden szállítható a vasúton! és a fogyasztás a vonatnak is óriási, a szállítási idő viszont hosszabb, mint kamionnal, gyárból ki szállítod a vasút állomásra,a 25 tonna az ott is annyi, a vasútról a vevőig,mármint a kereskedőig, megint ott a 25 tonna, fel,le fel ,le ,és ez még csak egy raktár, és tudnám tovább folytatni, az autó pályák viszont már erre vannak készítve,!
2011. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!