Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 70-85 km vezetés soknak...

Napi 70-85 km vezetés soknak számít egy kerületen belül?

Figyelt kérdés

Futár vagyok és ennyi a napi táv amit körülbelül megteszek egy kerületen belül.

11.kerületről van szó


Tudom,hogy nem fárasztó csak arra lennék kiváncsi,hogy ez soknak számít vagy nem annyira


2011. szept. 4. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

Ucsókám ne légy rosszindulatú.Miért kötözködsz??

Azért mert nincs jó napod másnak még lehet.

Egyébként nem a legrövidebb és nem is nem is a leggyorsabb opciót választottam a GPS opciók között - csavarogtam és közben jól éreztem magam a bőrömben miként az NÁLAM természetes.

De te csak rotyogj magadban és keresgélj tovább csomókat a kákán.

Szebb jövőt!

:p))

2011. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert ha még beleírtad volna Athént és Stockholmot akkor jobban hihető lenne, ugyanis 9000 km-hez nem csak hosszába, hanem keresztbe is be kellene autózni Európát.


Ezen információk nélkül ez nagyon kamuszagúnak hangzik, ugyanis Budapest-Kijev-Párizs-Budapest távot 5000km alatt meg lehet tenni. Leggyorsabban pedig 5380km.

A fennmaradó majd 4000 km-ből pedig meg lehet járni még Görögországot és Svédországot is könnyedén :D

:D :D :D :D


Tehát...kamuszag van a levegőben

2011. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Igazad van,hazudtam.

14 éves vagyok és csak imponálni szeretnék a pedofiloknak.

Csinálnál magadnak hugicát a kedvemért?

:))

2011. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg vidd vissza a "mi autónkat", hogy nézessék meg a km-óráját, és máskor vegyél inkább valami használható járgányt te Bp-Kijev-Párizs-Bp 9000 km -es kamugép :D
2011. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!