Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a Simson baja?

Mi lehet a Simson baja?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet,hogy a blokk most lett felújítva(csapágy,szimering csere,új dugattyú gyűrűk)és valamiért nem akar beindulni.A karburátor kap benzint és nincs benne dugulás,szikra van,de a hengerbe valamiért nem megy be a benzin(száraz marad a gyertya). Mi lehet a gond?
2011. szept. 1. 21:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A karburátorral már nem tudok mit csinálni,már alaposan kitisztítottam,esetleg a duguláson kívül lehet még hibája?A gyújtásról pedig annyit hogy a szikra jó helyen van mert bejelöltem az alaplapot hogy hol kell lenni mielőtt leszedtem volna.

De azért köszönöm a válaszokat :)

2011. szept. 8. 17:47
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia. A jelölés jó ötlet, de halálpontosan nem tudod visszarakni szemmértékre. A felső holdpont előtt ~2mm-re állítsd be a gyújtást.

Előtte pedig:


ha száraz a gyertya, akkor nem kap anyagot. Ezt mint már többen írták: dugulás. Így látatlanba nehéz megmondani a hiba okát, de az úszót nem állítottad el? A súber tű nem akadt meg valahol? Én is szedtem már szét karburátort 7x, mire kiderült, hogy nem fújtam ki egy nyílást.

2011. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!