Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a Simson baja?

Mi lehet a Simson baja?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet,hogy a blokk most lett felújítva(csapágy,szimering csere,új dugattyú gyűrűk)és valamiért nem akar beindulni.A karburátor kap benzint és nincs benne dugulás,szikra van,de a hengerbe valamiért nem megy be a benzin(száraz marad a gyertya). Mi lehet a gond?
2011. szept. 1. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

gagyi simson



reklam:

2011. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hengert is cseréltél? Én az utolsó pillanatba vettem észre, hogy valami feketés kemény cucc volt a szívójáratban. Könnyen ki lehetett kaparni de be tuti nem indult volna. Nézd meg:)
2011. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem hogy ez a fekete valami a gyártás során keletkezik.
2011. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisöreg... Ne így nézd meg!..

tekerd ki a gyertyát és egy üdítős kupaknyi benzint önts bele. inekciós fecskendővel még könnyebb belelőni.

Tekerd vissza a gyertyát és rúgj rá. Ha felpörög a motor akkor tuti carbival van valami baj. Ha nem ,akkor máshol van a hiba.

2011. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A hengerrel lehet gond. Lehet hogy nincs kompresszió vagy eldugult a szívócsonknál.

Lehet hogy csak falsot szív.

2011. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is hasonlo volt minden uj volt mégse csinalt semmit a motor, csak a gyujtást kellett beállítani és pöccre indult utána
2011. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Tisztítsd ki rendessen a fúvókákat, fújd ki kompresszorral a járatokat.


Na meg azt is nézd meg, hogy nem maradt-é benne a szívócsonkban valami.. Bár ez elég hülye ötlet..


Sokan mondják, hogy kitisztították a karburátort, és mégsem lehet átlátni a fúvókán. sok ilyen motort hoznak szervízre hozzám.

2011. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,az elsőnek kivéve.

Kipróbáltam amit kedves teaman írt és a motor beindult volna ha több benzint kapna tehát a gyújtással nincs gond,a karburátort pedig alaposan kitisztítottam.

Akinek van még valami ötlete azt szívesen várom.

Üdv,

2011. szept. 3. 12:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia,


a hozzászólásokat épphogy átfutottam, de hogy van szikra az egy dolog. Lehet nem ott adja, ahol kell.

2011. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha száraz marad a gyertya akkor a gyújtás másodlagos először a karbit nézd meg, aztán foglalkozz a gyújtással.
2011. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!